Kovo pradžioje Kaune pasirodė 90-ųjų legendos – DJ Sash ir pirmą kartą Lietuvoje viešėjęs kolektyvas „2 Unlimited“. Tikrą šokių muzikos pirtį užkūrę atlikėjai prieš pasirodymus sutiko pasikalbėti tikrai ne su bet kuo. Interviu jie davė dviem mergaitėms – TV3 laidos „Kempas ir draugai“ herojėms Fėjai ir Nykščiukei.

 

1 (Small)

 

„Kai mano mamytė ir tėvelis buvo jauni, tai jie klausėsi tik šitos muzikos“, –  Nykščiukė labai paprastai paaiškino, kodėl nusprendė kalbinti šiuos muzikantus. O jie irgi liko itin patenkinti interviu. DJ Sash po pokalbio su mergaitėmis pareiškė, kad tai buvo vienas geriausių interviu jo gyvenime.

 

2 (Small)

 

„2Unlimited“ narys Rėjus Sleingardas šypsodamasis mergaitėms prisipažino: „Aš labai senas. Man 45 metai“. Jis papasakojo apie karjeros pradžią, savo šeimą, tris vaikus ir netgi rado šį tą bendro su Fėja ir Nykščiuke: jie visi mėgsta boksą ir sušius. Tačiau labiausiai mergaites sužavėjo Rėjaus tatuiruotės.

 

3 (Small)

 

DJ Sash mergaitėms išdavė ir keletą intriguojančių detalių iš savo vaikystės. Pasirodo, jis buvo gerokai padykęs ir kartą net išdaužė langą akmeniu.

 

4 (Small)

 

Iššūkį angliškai bendrauti su pasaulinėmis žvaigždėmis vos septynerių mergaitės įveikė puikiai ir tėvams galės parnešti jų numylėtinių autografus bei nuotraukas. Ką dar apie koncertus ir darbą užkulisiuose pavyks išsiaiškinti Fėjai ir Nykščiukei? Taip pat daugybė patarimų ir įdomybių laidoje vaikams ir jų tėveliams „Kempas ir draugai“ jau šį šeštadienį 8.30 val. per TV3.

Trumpos interviu ištraukos: