Šįvakar žiūrimiausio vasaros televizijos projekto „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tiesioginiame eteryje įvyko jau ketvirtoji išlikimo kova, kurioje su projektu atsisveikino dar viena dalyvė. Karščiausias vasaros realybės šou jau įpusėjo, todėl nei intrigų, nei  aršios konkurencijos čia netrūksta. Šį vakarą su projektu atsisveikino realybės šou naujokė, pardavimų vadybininkė Vilma.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_fotoPRO_Sigita

 

Visai neseniai prie barmenų prisijungusi Vilma jau spėjo tapti ne tik kitų dalyvių apkalbos objektu, bet ir įsivelti į kelis rimtus konfliktus su projekto senbuve Ernesta. Projekto naujokė ne pirma, kuri po konflikto su Ernesta, buvo pasiųsta į išlikimo kovą. Praėjusią savaitę realybės šou palikęs profesionalus barmenas Aurimas ant karštosios kėdės sėdo po to, kai įsivėlė į audringą ginčą su vyriausia projekto dalyve Ernesta.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_ketvirtoji_islikimo_kova_FotoPRO

 

„Nėra lengva kristi po keturių savaičių, kur komandos jau susigyvenusios“, – savo komandos narių sprendimą ją pasodinti ant karštosios kėdės aiškino Vilma, pridurdama, jog galbūt ir pati per mažai stengėsi susipažinti su projekto senbuviais: „Aš nežinau gal ir mano kaltė, gal aš nemokėjau prieiti prie jų, bet aš manau, čia visų mūsų kaltė.“

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_ketvirtoji_islikimo_kova_FotoPRO_1

 

Ketvirtojoje išlikimo kovoje ant antrosios karštosios kėdės sėdo ir prie Vilmos prisijungė Simona. Tai jau antras kartas, kuomet permainingu charakteriu garsėjanti mergina, dalyvauja išlikimo kovoje. Ant karštosios kėdės šį kartą ją pasiuntė daugiausiai pliusų surinkęs ir savaitės lyderiu tapęs Žygis.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_ketvirtoji_islikimo_kova_FotoPRO_2

 

„Ką darys Marius be manęs? Pražus jis čia!“, – antrąją karštąją kėdę užėmusi juokėsi Simona.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_ketvirtoji_islikimo_kova_FotoPRO_3

 

Susumavus telefonu ir internetu balsavusių žiūrovų balsus transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palikti turi Vilma. Tai jau ketvirtoji dalyvė, kuri projektą paliko po išlikimo kovos. Vilma sulaukė 4138 palaikymo balsų, o Simona gavo 17227 žiūrovų balsus.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_ketvirtoji_islikimo_kova_FotoPRO_4

 

Tiesioginiame eteryje netrūko ir tikrų akibrokštų. Tyli, nuo kitų dalyvių atsiskyrusi Sigita sulaukė ir netikėto projekto vedėjų dueto Vaidos Skaisgirės ir Justino Jankevičiaus pasiūlymo. Aikštingai merginai buvo pasiūlyta dabar pat savo noru palikti projektą. Mat jau kurį laiką barmenė akivaizdžiai rodė savo nepasitenkinimą kitų dalyvių draugija, o tiesioginės transliacijos metu tikino, kad labiau, nei kiti projekto dalyviai, pasiilgo savo šeimos ir vyro.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_ketvirtoji_islikimo_kova_FotoPRO_5

 

„Aš norėčiau atsisėsti ant kedės ir iškristi sąžiningai. Tiesiog atsistoti ir išeiti – aš negaliu. Aš nepasiduosiu ir pro duris neišeisiu, – išgirdusi netikėtą pasiūlymą jo atsisakė Sigita.

 

Tiesioginėje transliacijoje buvo pranešta ir itin intriguojanti naujiena. Įpusėjus realybės šou, buvo kardinaliai pakeistos žaidimo taisyklės. Nuo šiol žaidime jokių lyderių nebebus, o kiekvienas dalyvis pradės kovoti už save. Sekmadienio vakarą TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ mediumas buvo atšvęstas scenoje skambant legendiniam hitui „Juoda orchidėja“. Ketvirtojoje išlikimo kovoje žiūrovams savo hitus dovanojo grupės „MG International“ ir „DAR“.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!