Jau nuo birželio 25 dienos į televizijos ekranus sugrįžta karščiausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“. Pernai milžiniško populiarumo susilaukęs projektas vėl kvies nuotykių ir intrigų išsiilgusius žiūrovus sirgti už savo numylėtinius, kurie šiais metais – kaip niekada drąsūs ir nusiteikę laimėti. Dvylika šou dalyvių įsikurs pajūryje, kur kovos dėl pagrindinio prizo – galimybės tapti ryškiausia žvaigžde.

 

Irmantas_nuotr.-asm.-archyvo_1 (Small)

 

Dalyvių atrankose tarpusavyje rungėsi gausus būrys vienas už kitą spalvingesnių asmenybių, tačiau sėkmė nusišypsojo tik geriausiems. Kol kas projekto kūrėjai atskleidė ir pristatė tik pusę iš jų, tarp kurių – profesionalus barmenas ir gražuolis merginų numylėtinis.

 

Irmantas_nuotr.-asm.-archyvo_2 (Small)

 

Kaunietis Irmantas save pristato kaip tikrą vakarėlių liūtą. Ne tik todėl, kad noriai įvairiuose renginiuose dalyvauja pats, bet ir dėl to, kad dažnai stoja už jų vairo. „Niekada nesu susikaupęs, net jei nedirbu, niekada nesėdžiu namie. Nuo mažens nenustygstu vietoje, niekada nenustygsiu. Man vis kas nors primena, kad man jau 30 metų, o aš tik paklausiu – na ir kas? Aš gyvenu „tūso“ gyvenimą, nemoku būti ramus“, – sakė Irmantas.

 

IRMANTAS_nuotr.-Eimanto-Boiko_TV3 (Small)

 

„Nuo mokyklos siekiau vienintelio tikslo – dirbti su renginiais. Pradėjęs nuo mažų dienų vėliau išėjau į didžiają sceną. Tada supratau, kad renginiai yra mano gyvenimas“, – tikino vyras.

 

MARTIN__nuotr.-Eimanto-Boiko_TV3 (Small)

 

Renginių organizavimu Irmantas užsiima jau daugiau nei dešimtmetį, o žinių sėmėsi net iš didžiosios scenos senbuvių. Tiesa, vakarėliai ir šėlionės nėra vienintelės jo aistros – Irmantas taip pat yra profesionalus padavėjas-barmenas.

 

Martin_nuotr.-asm.-archyvo_1 (Small)

 

„Kadangi renginiai yra sezoniški, ieškojau, kur dar galėčiau dirbti, kad nepabėgčiau nuo žmonių emocijų. Emocijos mane pakrauna, jeigu žmonės jaučiasi gerai, aš jaučiuosi dar geriau. Sumaniau, kad eisiu į barus ir restoranus. Esu profesionalus barmenas-padavėjas, turiu daugiau nei 6 metų stažą. Manau, kad šiuo atžvilgiu esu pranašesnis, už kitus“, – pasakojo Irmantas.

 

Martin_nuotr.-asm.-archyvo_2 (Small)

 

Tačiau savo pranašumus paprašytas taip pat lengvai išvardina ir kitas „2 Barai“ dalyvis – gražuolis Martin. Sportiškos išvaizdos vaikinas tikina, kad iškalba – didžiausias jo privalumas, padėsiantis projekte pasiekti pergalę.

 

Didžiausias Martin pomėgis – sportiniai automobiliai ir merginos, kurių dėmesio tikrai netrūksta. „Mane domina driftas ir sportiniai automobiliai, dviračiai. Taip pat labai patinka merginos, patinka dėmesys. Mėgstu bendrauti su skirtingų tipų merginomis ir jas perprasti. Paskui dėl to daug lengviau „nukabinti“ paneles“, – šypsodamasis pasakojo jaunas vyras.

 

Kalbėdamas apie merginas Martin drąsiai teigia: dauguma Lietuvos moterų – lengvabūdės. „Man teko pabendrauti su labai daug merginų ir matau, kaip viskas vyksta. Būna, kad užtenka nupirkti kokteilį, kad mergina su manimi permiegotų. Būtų gerai, kad merginai nereiktų stuksenti į galvą kaip į stalą“, – sakė vaikinas.

 

Dalyvauti realybės šou Martin suprendė paskatintas draugų, tačiau žinojo – būtent čia yra jo vieta. „Nenoriu į kažką lygiuotis, nenoriu būti į nieką panašus. Noriu būti savimi, bendrauti su įdomiais žmonėmis. Aišku, bet kas gali išvesti iš kantrybės, bet konkurencijos nebijau“, – drąsiai sako gražuolis.

 

Šią vasarą „2 Barai“ kelsis į pajūrį, „Atostogų parką“ ir pramogų kompleksą „HBH“, tad jau netrukus visa Lietuva galės susipažinti su bare apgyvendintais dvylika dalyvių. Realybės šou kūrėjai tikina, kad projekto dalyvių laukia daugybė atrakcijų, iššūkių, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karšta konkurencinė kova. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – nuo birželio 25 d. sekmadieniais 19.30 val. ir pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Imanto Boiko ir asmeninio archyvo.