Per visą gyvenimą daugelis išbando tikrai ne vieną sekso būdą. Kai kurie iš jų atmintyje įstringa kaip epizodas iš romantinio filmo, kai kurie eksperimentai kelia juoką, o kai kurių nesinori nė prisiminti. Tačiau yra dalykų, kuriuos per gyvenimą, nors vieną kartą, turėtų išbandyti kiekvienas vyras ir moteris.

 

seksas

 • Dominuojantis seksas išpopuliarėjo vos pasirodžius E. L. James „50 pilkų atspalvių“, bet ir iki tol tai buvo viena iš didžiausių ir slapčiausių suaugusiųjų svajonių. Seksualūs odiniai drabužėliai, botagėliai, antrankiai kursto aistrą. Juk taip norisi, kad mylimasis lovoje visiškai paklustų ir išpildytų karščiausias fantazijas. Pasijusti padėties valdovu ar valdove trokšta visi, nors vieną kartą per gyvenimą.
 
 • Nuolankusis seksas turi savų privalumų. Tačiau prieš užsiimant tokiais lytiniais santykiais, būtina įsitikinti, ar žmogus, su kuriuo ketinama žaisti meilės žaidimus, yra patikimas, ar su juo jauku ir malonu būti. Nuolankusis nedvejodamas vykdo bet kokius dominanto norus. Besąlygiškas atsidavimas kitam suartina ir skatina abipusį pasitikėjimą.
 
 • Ne paslaptis, kad daugelis vyrų, o ir moterų, fantazuoja apie seksą trise. Tačiau iki galo eiti ryžtasi ne visi. Tokiu atveju galima tiesiog pašokti trise. Šiek tiek flirto tarp dviejų vyrų ir vienos moters arba tarp dviejų moterų ir vieno vyro dar niekam nepakenkė. Intymus šokis trise tikrai paliks neišdildomų įspūdžių.
 
 • Seksas su tos pačios lyties asmenimis ne visada reiškia homoseksualumą, dažniausiai – tai noras išbandyti naujų dalykų, paprasčiausiai smalsumas. Nemažai žmonių pasaulyje teigia, kad gyvenime verta išbandyti viską. Juk kiekviena nauja patirtis mus praturtina, ar ne?
 
 • Susitaikymo seksas, kai jausmai dar neatvėsę, o adrenalino lygis po karšto ginčo nenukritęs, būna viena iš labiausiai įsimenančių gyvenimiškų patirčių. Toks seksas yra ne tik aistringesnis nei įprastas, bet ir padeda greičiau susitaikyti, pamiršti kilusią įtampą ir visus nesutarimus.
 
 • „Greitukas“ – tai sekso rūšis, kurią galima atlikti beveik bet kurioje situacijoje, pavyzdžiui, vonioje, kai svetainėje yra svečių, automobilyje ar vakare parke.
 
 • Sekso maratonas – tai nereiškia, kad mylėtis reikia paskubomis, bet visą dieną praleisti lovoje, darant tai, kas patinka labiausiai. Per sekso maratoną galima išbandyti daugelį garsiosios kamasutros pozų, taip pat vaginalinį, analinį, oralinį, 69 seksą ir abipusę masturbaciją.
 
 • Vaidmenų žaidimai – kiekvienas turi erotinių fantazijų, kurios realiame gyvenime gali ir nevirstų realybe. Vieną dieną galima įsivaizduoti, kad partneriai yra nepažįstamieji atsitiktinai susitikę bare ir pajutę aistros pliūpsnį. Kitą kartą, kad moteris yra žavi seselė, o vyras – pas ją apsilankęs sužeistas kareivis.
 
 • Garsus, laukinis seksas. Nors vieną kartą gyvenime reikėtų liautis save kontroliuoti ir išreikšti visas sekso metu užplūstančias emocijas garsiais šūksniais, aimanomis. Nebijoti garsiai pasakyti apie savo fantazijas, kalbėti nešvankiai. Pamiršti drovumą. Apnuoginti ne tik kūną, bet ir sielą.
 
 • Seksas su jaunesniu ir vyresniu partneriu. Sakoma, kad žmonių seksualumas keičiasi su amžiumi. Jaunesni turi daugiau energijos ir gali mylėtis kiaurą naktį, o vyresni jau būna tobulai įvaldę meilės meną, todėl gali apdovanoti nepakartojamu orgazmu.
 
 • Atsitiktinis seksas – labai jaudinanti ir intensyvi patirtis, nes vyksta su žmogumi, su kuriuo nesieja jokie įsipareigojimai, neretai partneriai apskritai nėra labai gerai pažįstami. Toks seksas leidžia labiau išsilaisvinti ir eksperimentuoti, daryti tai, ko nebūtų drįstama daryti ir net pasiūlyti antrajai pusei.
 
 • Vanilinis seksas – tai tradicinis seksas be jokių iškrypimų, žaisliukų, fetišo. Įvairiose kultūrose tradicinio sekso sąvoka gali būti suvokiamai skirtingai. Dažniausiai manoma, kad vanilinis seksas – tai misionieriaus poza.
 
 • Rytinis seksas – tai gali būti bet koks seksas pagal nuotaiką ankstyvą rytmetį. Jis pažadina geriau nei žadintuvas. Po tokio sekso visą dieną norisi šypsotis. Maloni rytinė veikla suteikia energijos ir entuziazmo visai dienai.
 
 • Petingas – tai labai intymios glamonės, be sueities, kurios neretai baigiasi abipusiu orgazmu.
 
 • Atsisveikinimo seksas – tai labai jausmingas seksas, kuris dažniausiai reiškia, kad tai paskutinė proga būti kartu. Mylintis tarsi paskutinį kartą partneriai nori pasirodyti geresni nei yra, kad kitas gailėtųsi, graužtųsi supratęs, ką praranda. Manoma, kad toks seksas gali sulaikyti partnerį nuo neištikimybės, jei jis yra priverstas išvykti ir ilgai nebus šalia.