Iki didžiųjų žiemos švenčių liko visai nedaug laiko! Tikriausiai kiekviena jas pasitikti norėtų būdama graži. Likus kelioms savaitėms iki Naujųjų metų, metas pradėti laikytis grožio plano. Pasibaigus šioms savaitėms jausitės pailsėjusios, pagražėjusios ir pasiruošusius skleisti savo moteriškus kerus…

 

"grožio ritualai"

14 dienų arba mažiau. Laikas pradėti laikytis dietos. Tačiau nepamiršti, kad norint numesti svorio badauti nėra būtina. Paprasčiausiai reikėtų sveikai maitintis, stengtis, kad mityboje netrūktų visų svarbiausių maisto medžiagų. Jei pageidaujama, galima laikytis specialistų sudarytos dietos. Tik visų pirma reikia įsitikinti, kad ji nekenkia organizmui. Ruošiantis laikytis dietos reikėtų iš anksto nusipirkti reikalingų maisto produktų ir psichologiškai pasiruošti valios išbandymui. Asmenys, turintys tikslą (pavyzdžiui, visus nustebinti savo išvaizda per šv. Kalėdų ar Naujųjų metų vakarėlį), dietos sugeba laikytis sąžiningiau ir pademonstruoja geležinę valią. Jeigu laikytis griežtos dietos atrodo pernelyg sunku, galima tiesiog šiek tiek pakeisti kasdienius mitybos įpročius. Ir mažų pokyčių dažniausiai užtenka, kad būtų pastebimas poveikis. Pavyzdžiui, sočią vakarienę galima pakeisti stikline natūralaus jogurto su vaisiais. O pusryčiams prie kavos puodelio suvalgyti ne saldžią bandelę, o dubenėlį avižinės arba grikių košės be sviesto ir cukraus.

 

12 dienų. Laikas pagalvoti apie grožio saloną. Eiti ten, gal dar šiek tiek per anksti. Tačiau reikėtų iš anksto užsiregistruoti, nes vėliau visi laikai gali būti užimti. Beje, pasikirpti ir pasidažyti plaukus rekomenduojama iš anksto, kad blogiausiu atveju būtų laiko šiek tiek pakoreguoti kirpimą ir plaukų spalvą.

 

10 dienų. Laikas pagalvoti apie akinančiai baltą šypseną, kuri pavergs visus priešingos lyties atstovus šventiniame vakarėlyje. Lengviausias būdas – įsigyti dantų balinimo priemonių rinkinį. Dažniausiai tokius rinkinius sudaro specialios sudėties balinamoji priemonė ir dantų kapos. Balinamosios dantų kapos gaminamos iš plono silikono, jų storis yra ne didesnis nei 1 mm. Dantų kapų nešiojimas nesukelia jokio diskomforto, todėl jas galima nešioti didžiąją dienos dalį. norint greitai išbalinti dantis, dantų kapą su balinamąja priemone reikėtų dėvėti nakčiai. Poveikis pasimatys jau po kelių dienų, o maksimalus rezultatas – po 9 ar 10 dienų. O to juk ir reikia!

 

8 dienos. Laikas pasirūpinti plaukais, kad jie atrodytų vešlūs, purūs ir žvilgantys. Tokį įspūdį gali padėti sukurti vos viena nesudėtinga procedūra. Tiesiog plaukus reikia tinkamai trinkti ir džiovinti. Plaukus trinkti ir džiovinti rekomenduojama palenkus galvą žemyn. Džiovinant plaukus šukuoti nuo viršaus iki galiukų, stengiantis pakelti plaukų šaknis. Pasilenkus plaukus trinkti, šukuoti ir džiovinti porą minučių, po to galima vėl atsistoti tiesiai ir tvarkyti plaukus kaip įprastai. Plaukų džiovinimą pabaigti vėsaus oro džiovintuvo srove – ji užfiksuoja plaukus ir padeda gražiau atrodyti ilgesnį laiką. Plaukai jau po kelių kartų atrodys tankesni, žvilgesni ir puresni.

 

5 dienos. Laikas pasirūpinti jautriausia veido sritimi – paakių oda. Galima pasidaryti petražolių kaukę. Galima naudoti ir lapus, ir šaknis. Lapai gydo odos pažeidimus, o šaknys šalina skysčių perteklių ir dėl jo atsirandantį patinimą. Petražoles tiesiog susmulkinti ir šią masę užtepti paakių srityje. Taip pat galima pasidaryti raminančių akių kompresų. Šaukštelį džiovintų ramunėlių, kmynų arba šalavijų užpilti verdančiu vandeniu, palaukti, kol pritraukti ir atvės. Arbatoje suvilgyti švaraus, švelnaus audinio skiautelę ir uždėti ant akių. Galima dėti šaltus ir šiltus kompresus, o dar geriau juos keisti. Jau po penkių dienų akys atrodys labiau pailsėjusios.

 

3 dienos. Ant nosies dažnai matosi padidėjusios poras, bet jas galima sumažinti iki švenčių likus vos trims dienoms. Reikės specialių valomųjų juostelių, kurių galima įsigyti daugelyje kosmetika prekiaujančių vietų. Šias juosteles naudoti labai paprasta. Vis dėlto juostelių reikėtų naudoti, jei oda yra labai jautri. Juostelės suminkština ir ištraukia nešvarumus, riebalus ir kitus odos teršalus. Valyti veido odą rekomenduojama prieš miegą, bet jokiu būdu ne iš karto prieš svarbų vakarą, nes oda gali sudirgti.