Daug žmonių negali pakęsti savo netobulo kūno atvaizdo veidrodyje. Tačiau neapykanta savo kūnui kenkia tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Štai keletas patarimų, kurie padės pakeisti mintis apie savo kūną ir džiaugsmingai susitaikyti su tuo, kokie jūs esate bei suteiks papildomos motyvacijos neapsileisti, kad netektų gėdytis savo kūno linijų, nesvarbu, ar būtumėte apsirengę, ar apsinuoginę!

 

apsinuoginus

11 patarimų, kaip gerai jaustis apsinuoginus:

 

 • Per daug savęs nevaržyti. Kartą per savaitę palepinti save. Jeigu žinosite, kad vieną dieną per savaitę, galėsite sušlamšti pakelį mėgstamų saldainiukų ar didelį gabalą saldaus ir riebaus torto, nesijausite tokie nuskriausti ir galėsite ramia širdimi visą likusią savaitę valgyti sveikai. Pirmas žingsnis, kaip pradėti mylėti savo kūną ir padailinti kūno linijas – tai mesti laikytis dietų.

 

 • Nepamiršti dažnai išgerti vandens. Per dieną išgeriant apie 1,8 – 2 l negazuoto vandens, netrukus galima pajusti kone stebuklingą vandens galią kūno grožiui ir sveikatai.

 

 • Kasdien bent 10 minučių skirti mankštai. Neįtikėtina, kad vos kelios minutės mankštos per dieną, gali padaryti mažus stebuklus jūsų kūnui!

 

 • Kiekvieną savaitę užrašų knygelėje pasižymėti laiką, skirtą apsilankymui sporto klube. Sportą dienotvarkėje reikia žymėti taip pat kaip verslo susitikimus, kaip laiką, kada reikia pamaitinti kūdikį, kaip pasimatymus su draugais, apsilankymus pas gydytoją, kirpėją ar kosmetologą.

 

 • Nenustoti valgyti apskritai, bet nustoti valgyti prieš televizorių ar kompiuterį. Maistas yra graži ir nuostabi gyvenimo dalis, todėl jam verta skirti atitinkamą dėmesį. Jeigu valgysite, žiūrėdami televizorių ar naršydami internete, negalėsite visą dėmesį skirti tik maistui ir greičiausiai persivalgysite.

 

 • Išsirinkti įkvepiančią asmenybę, kuri motyvuotų. Kokia įžymybė jus labiausiai žavi? Neabejojame, kad yra bent vienas ar keli tokie žymūs žmonės, kurie galėtų tapti tarsi ta kelrodė žvaigždė, kelyje link didesnio pasitikėjimo savo apnuogintu kūnu ir dailesnių figūros linkių. Tos įžymybės nuotrauką galima laikyti namie arba biure jums gerai matomoje vietoje. Kiekvieną kartą pažvelgę į puikiai ištreniruotą, gražų ir stiprų kokios nors žvaigždės kūną, gausite šiek tiek daugiau motyvacijos ir patiems atrodyti kaip ji!

 

 • Kasdien 5 min. sąmoningai kvėpuoti. Atsisėsti kokioje nors ramioje vietoje ir pakvėpuoti giliai ir lėtai, įkvepiant per nosį ir iškvepiant orą per burną. Tai, ko gero, pats paprasčiausias, bet vienas iš veiksmingiausių būdų nusiraminti ir atgauti sielos ir kūno pusiausvyrą, neutralizuoti stresą vos per kelias minutes.

 

 • Kiekvieną dieną paskirti 30 min. asmeniniams poreikiams. Šį pusvalandį kasdien išnaudoti taip, kaip trokšta jūsų širdis. Tačiau tai, ką sugalvojote, darykite vieni ir laikykitės šios taisyklės griežtai ir reguliariai.

 

 • Kartą per mėnesį parašyti meilės laišką sau. Po to laišką įdėkite į voką, užrašykite adresą, užklijuokite pašto ženklą ir išsiųskite. Kai jį atneš paštininkas, atplėškite ir vėl perskaitykite – tai komplimentas jums nuo paties svarbiausio asmens jūsų gyvenime!

 

 • Stovėti tiesiai ir vaikščioti aukštai pakelta galva. Tai viena iš didžiausių pasitikinčių savimi žmonių, kurie gerai jaučiasi savo kūne, nesvarbu, kiek drabužių liko ant jų kūno (o gal neliko visai), paslapčių! Pradėjus tai praktikuoti, pajusite užplūstančią pasitikėjimo savimi bangą ir suprasite, kad svarbiausia mylėti save, o ne kankintis galvojant apie tai, ką kiti pagalvos!

 

 • Atsispausdinti šį sąrašą ir priklijuoti su magnetuku prie šaldytuvo! Tegul tai būna priminimas nepamiršti pasitikėti savimi ir savo kūnu (tiek su drabužiais, tiek be jų), motyvacija tapti geresnėmis savo versijomis.

Spausdinti