Poros suderinamumą galima patikrinti, remiantis astrologija arba numerologija. Tačiau, ko gero, paprasčiausias ir tiksliausias būdas, įvertinti, ar tikrai tinkate vienas kitam – nuoširdus pokalbis. Vis dėlto kalbantis reikėtų nepamiršti užduoti vienas kitam šių klausimų – jie padės sužinoti visą tiesą!

 

santykiai

11 klausimų, kurie padės patikrinti suderinamumą su partneriu:

 

 • Ar norėsite ateityje turėti vaikų? Ar santykiai bus sėkmingi ir turi ateitį labai priklauso nuo to, ar abiejų žmonių norai ir lūkesčiai dėl vaikų turėjimo arba neturėjimo sutampa. Jeigu vienas vaikų labai nori, o kitam geriau būtų likti gyventi dviese, tai yra vienas pagrindinių veiksnių, rodantis poros nesuderinamumą.

 

 • Kokios jūsų viltys ir svajonės? Panašių vilčių ir svajonių turėjimas yra vienas iš veiksnių, rodančių gerą partnerių suderinamumą. Jeigu jūsų partneris norėtų persikelti gyventi į kitą pasaulio pusę, ar ir tada manytumėte, kad esate suderinami? Ar jums pavyktų tuomet išsaugoti meilę?

 

 • Ką laikote neištikimybe? Daug žmonių turi visai kitokį požiūrį į tai, kas yra neištikimybė ir apgaudinėjimas. Vieni yra atlaidesni, kiti labai širsta dėl netinkamo žvilgsnio į kitą. Labai svarbu dar prieš pradedant rimtus santykius išsiaiškinti, koks partnerio požiūris į neištikimybę ir kiek daug jis galėtų atleisti.

 

 • Ko jūs tikitės iš santykių? Jeigu ieškote ilgalaikių, rimtų santykių, o jūsų susižavėjimo objektas – tik trumpalaikių santykių, nuotykių, tai geriau apie tai sužinoti kuo anksčiau ir pasukti savais kiekvienam savais keliais.

 

 • Kokios yra blogiausios jūsų savybės? Niekam nepatinka kalbėti apie savo blogus įpročius ir tokių klausimų uždavimas gali priversti pasijausti keistai ir nejaukiai, nors abu sutinkate, kad susitikinėti su manipuliatoriumi nenorėtumėte. Todėl reikėtų ryžtis šiam kiek nejaukiems pokalbiui, kuris gali padėti atskleisti nemalonią tiesą, kuri vis tiek kada nors išaiškės, tik, nepasikalbėjus iš anksto, to reikės ilgokai palaukti.

 

 • Ar kada nors buvo jums sudaužyta širdis? Žinojimas, ar jūsų partneris kada nors gydėsi sudaužytą širdį, gali padėti nuspėti, koks jis galbūt bus ilgalaikiuose, rimtuose santykiuose.

 

 • Ką jums reiškia meilė? Meilė reiškia skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms, todėl žinojimas, ką kitam reiškia meilė, gali padėti geriau suprasti parnerio asmenybę, ypač jei jie yra santūrūs ir nelinkę labai demonstruoti savo jausmų.

 

 • Kodėl baigėsi paskutiniai jūsų santykiai? Jeigu santykiai nutrūko, dėlto, kad jis arba ji buvo neištikimas(-a), reikėtų sau užduoti kelis klausimus, ar tikrai norite būti su žmogumi, kuris kartą jau buvo nuėjęs į kairę?

 

 • Kokie yra jūsų mėgstamiausi hobiai? Panašių pomėgių turėjimas padeda sustiprinti tarpusavio ryšį, o jeigu nėra panašių hobių, tai santykiai ilgainiui gali tapti nuobodoki.

 

 • Ką manote apie kompromisus? Jeigu jūsų naujas partneris nenori ieškoti kompromisų santykiuose, tada jie gali baigtis katastrofa.

 

 • Kokį didžiausią melą esate girdėję? Tai galbūt atrodo lėkštas klausimas, tačiau jis gali padėti geriau pažinti kitą asmenį ir suprasti, kaip jis mąsto ir kokį požiūrį turi apie santykius.