Nereikia liūdėti dėl prabėgusios vasaros. Ruduo – taip pat gali būti ypatingas. Mes galime džiaugtis jo dovanomis ir jomis papuošti savo namus.

 

rudens dekoras

10 rudens dekoro patarimų:

 
  • Natiurmortai su granatais. Ruduo – granatų metas. Ryški, sodri jų spalva ir sėklos gali tapti puošmena ne tik rudens stalui, bet ir dekoratyvinėms kompozicijoms.
 
  • Dekoras iš moliūgų. Moliūgai aktualūs namų dekoravimui ne tik Helovino proga, bet ir visą rudens sezoną. Jų pozityvi oranžinė spalva paryškins pilkumą už lango, pripildys namus teigiamais prisiminimais ir primins saulę. O balti ir dryžuoti moliūgai gražiai papildys šermukšnių ar sausų augalų puokštes.
 
  • Kambariniai augalai. Atėjo laikas užpildyti savo namus kambariniais augalais, kurie iki pavasario džiugins akis savo sodria žaluma ir žiedais. Augalais galima papuošti knygų lentyną, šalia galima pastatyti gražių žvakidžių ir mažų gėlių kompozicijų. Šis dekoras primins vasarą ir šiltas, saulėtas dienas.
 
  • Natiurmortai su dumplūnėmis. Dumplūnės yra dar vienas tradicinis rudens sezono augalas, puikiai atrodantis tiek gėlių kompozicijose, tiek dekoratyviniuose vainikuose. Jų sodri oranžinė spalva praskaidrins net nuobodžiausią interjerą.
 
  • Oranžiniai akcentai. Ruduo – laikas į interjerą įtraukti citrusinių vaisių natas. Oranžinė tuo pačiu metu šildo, suteikia energijos ir padeda nusiteikti pozityviai. Tai, pavyzdžiui, gali būti naujos „žieminės” užuolaidos, dekoratyvinė pagalvėlė ant lovos, oranžinė vaza, nauji baldų užvalkalai ar tiesiog nauji baldai, kurie džiugins akį ištisus metus.
 
  • Margos pagalvėlės. Jūs net neįsivaizduojate, kaip ryškios ir spalvingos pagalvėlės gali pakeisti interjerą. Ieškokite pagalvėlių su etniniais ar gamtiniais raštais, atkreipkite dėmesį į šiltus atspalvius, kurie puikiai tinka rudens sezonui.
 
  • Dirbtinis arba natūralus kailis. Kartu turėtume nepamiršti, kad ruduo – tai pasiruošimas žiemai. Todėl dirbtinis ar natūralus kailis atrodys gana tinkamas interjere. Galite, pavyzdžiui, nusipirkti kailių kėdėms ir foteliams – tai ne tik sukurs jaukumo jausmą, bet ir sušildys jus esant prastam orui.
 
  • Rudeninis stalo dekoras. Ruduo yra geriausias laikas ramiems pobūviams ar vakarienėms nedideliame šeimos rate. Dizainerių kurtos lėkštės su rudens dekoru ir natūralios tekstilės medžiagos šiltomis ar neutraliomis spalvomis padės jums susikurti puikią rudeninę aplinką šeimos susibūrimams. Kankorėžiai gali būti naudojami kaip vardų kortelių laikikliai.
 
  • Dekoratyvinis židinys. Židinys yra stiprus vizualinis centras bet kuriame interjere, net jei jis nėra tikras. Aplink jį galima statyti lentynas, pakabinti veidrodį ar paveikslėlį virš jo ir susikurti jaukią sofos zoną priešais židinį. Židinį taip pat galima papuošti šviečiančiomis girliandomis, knygomis, puokštėmis vazose, rąstų, meno objektais. Tačiau geriausias pasirinkimas rudeniui – žvakės! Jos pripildo namus jaukumu ir šiluma, kurio taip trūksta šaltomis rudens dienomis.
 
  • Šildantys gėrimai. Tai yra nepakeičiamas rudens vakarų atributas. Galite papuošti savo virtuvę dekoratyvine receptų lenta, kurią galite lengvai pasigaminti patys. Pakanka gražų medienos gabalą padengti specialiais dažais. Kaip foną galite naudoti minkštą languotą audinį.