Susinervinate kiekvieną kartą, kai jūsų antroji pusė flirtuoja su priešinga lytimi? Su tokia problema susiduria dauguma porų. Kai kurioms moterims bei kai kuriems vyrams labai patinka kitų žmonių dėmesys ir, pasitaikius progai, jie nevengia pakoketuoti. Santykių specialistai aiškina, kad yra nemažai priežasčių, kodėl žmonės flirtuoja net turėdami ilgalaikius santykius. Neretai pasitaiko, kad moteris ar vyras savo veiksmus supranta kaip paprastą draugiškumą ir tikrai neieško, kuo pakeisti savo antrosios pusės.

 

10 priežasčių, kodėl žmonės flirtuoja su kitais, net ir turėdami antrąsias puses:

 

flirtas

  • Tai smagu. Tikriausiai niekas nepaneigs, kad flirtuoti yra smagu. Kai atsiranda tarpusavio chemija, pokalbis su nepažįstamuoju tampa įdomesnis. Nesvarbu, ar žmogus turi antrąją pusę ar ne. Tol, kol flirtas niekam nekenkia, jis net gali padėti kurti sveikesnius santykius su antrąja puse.
 
  • Nesaugumo jausmas. Dauguma žmonių pradeda flirtuoti su kitais, kai jaučiasi nesaugūs. Flirtuodami jie nori sulaukti patvirtinimo iš kitų žmonių, kad jie vis dar yra patrauklūs ir geidžiami. Mažą savivertę turintys asmenys gali flirtuoti, norėdami ją pasikelti. Antroji pusė turėtų labiau skatinti flirtuojantį asmenį labiau pasitikėti savimi, dažniau sakyti komplimentų.
 
  • Dėmesio troškimas. Kai kuriems žmonėms tiesiog reikia daugiau dėmesio negu kitiems. Dažnai tai susiję su nesaugumo jausmu, bet ne visada. Neretai tai priklauso nuo asmenybės tipo. Kaip gauti daugiau priešingos lyties atstovų dėmesio? Flirtuoti su jais!
 
  • Flirto su antrąja puse trūkumas. Jeigu žmogus ko nors negauna santykiuose, gali būti, kad jis pradės ieškoti galimybių tai gauti iš kitur. Tai nereiškia, kad jis nebenori tęsti santykių. Santykiuose jam tiesiog reikia daugiau žaismingumo ir erotikos.
 
  • Noras sukelti pavydą. Kai kuriems žmonėms patinka stebėti, kaip jų partneriai pavydi. Taip jie gauna patvirtinimą, kad vis dar rūpi. Flirtas – greičiausias būdas sukelti pavydą. Jeigu toks elgesys nepatinka, reikėtų atvirai pasikalbėti su savo antrąja puse ir paprašyti taip daugiau nesielgti.
 
  • Ketinimas nutraukti santykius. Tai viena iš santykių nutraukimo stadijų. Jos dažnai griebiasi tie, kurie nesiryžta atviram pokalbiui ir drastiškiems sprendimams. Žmogus jaučiasi įkalinti ir nelaimingi santykiuose. Flirtuodami jie nori įskaudinti partnerį, kad jie patys nutrauktų santykius.
 
  • Natūralus flirtas ar tiesiog tokia kalbėjimo maniera. Labai dažnai žmonės, ypač merginos, tiesiog bendrauja šiltai ir draugiškai, o jų antrosios pusės palaiko tai flirtu.
 
  • Noras sukelti pyktį ir priversti pasijusti apgailėtinai. Pajutę partneris flirtuoja su kitais, kad sukeltų jums pyktį, nepasiduokite provokacijai: atvirkščiai pasistenkite nusiraminti ir ignoruoti tai, kas vyksta. Pamatę, kad flirtas neduoda trokštamų rezultatų, jie greičiausiai nustos taip elgtis.
 
  • Jos arba jo netenkina dabartiniai santykiai. Jeigu partneris nuolatos siekia dėmesio, švelnumo, flirtuoja su kitais, gali būti, kad nėra patenkintas dabartine situacija. 100 % laimingas asmuo tikrai nejaustų jokio poreikio sulaukti dėmesio iš kitų žmonių.
 
  • Dabartinė antroji pusė atrodo labai nuobodi. Flirtuoti yra smagu ir tai jaudina, todėl tai daryti neretai pradedama, kai santykiuose įsikeroja nuobodulys ir rutina. Taip dažnai nutinka po vadinamosios „medaus mėnesio“ fazės. Jeigu norite išsaugoti santykių, ieškokite būdų, kaip iš naujo įžiebti aistros kibirkštėlę.
 

Mėgstantys flirtuoti asmenys gali antrosioms pusėms kelti daug problemų. Visų pirma reikėtų išsiaiškinti priežastis, kodėl jie taip daro. Galbūt tikroji priežastis padės pasijusti ramiau arba susitaikyti su tuo, kas neišvengiamai kada nors įvyks. Juk flirtas gali būti tiek nekaltas žaidimas, tiek įspėjamasis ženklas apie labai rimtas santykių problemas.