Nepaisant to, kad šiais laikais yra daug informacijos apie grožį, vis dar kyla klausimų, ką reiškia vienas ar kitas dalykas, ką daryti, kad veidas atrodytų dailesnis ir plaukai gražiau kristų. Štai 10 dažniausiai internete užduodamų klausimų apie grožį. Visi atsakymai vienoje vietoje! Ar gali būti geriau?

 

10 dažniausiai internete užduodamų klausimų apie grožį:

 

žuvies uodega pynimas

  • Kaip supinti žuvies uodegą? Stilingai atrodančią žuvies uodegą pamėgo net Holivudo gražuolės: Blake Lively, Alicia Keys, Nicole Scherzinger ir daugelis kitų. Plaukus padalyti į dvi dalis: pradėti pinti, imant po mažą sruogelę iš kraštų. Pinti kryžiuojant iki pačių galiukų. Plaukus surišti gumele ir šukuoseną sutvirtinti ne pačios stipriausios fiksacijos laku.

 

  • Kaip pagreitinti plaukų augimą? Šiandien grožio specialistai tvirtina, kad gražių, sveikų ir greitai augančių plaukų paslaptis – reguliarus galvos odos šveitimas ir masažas, mitybos pakoregavimas (plaukams reikia A, B grupės, ypač biotino, C, E, F vitaminų, geležies, cinko ir pan.), plaukų priežiūros priemonės su kofeinu, retesnis nei paprastai dažymas, tinkamas plaukų šukavimas, laisvos, neveržiančios šukuosenos ir reguliarus plaukų galiukų kirpimas.

 

  • Kaip formuoti idealius antakius? Antakius reikia stengtis formuoti taip, kad jų forma būtų artima natūraliai. Pešioti plaukelius galima iš virš antakio linkio. Prieš pešiojimą rekomenduojama pasižymėti kosmetiniu pieštuku pagrindinius taškus (antakių galuose ir viduryje), kurie padės vienodai išpešioti antakius. Po procedūros sudirgusią odą galima nuraminti toniku, žolelių nuoviru arba leduku. Antakių spalvą rinktis pagal odos ir plaukų spalvą. Šviesiaplaukėms rekomenduojami rudi antakių dažų atspalviai, šatenėms – kaštoniniai, brunetėms – tamsiai rudos, grafito ir juodos, o žilaplaukėms – grafito arba tamsiai rudos spalvos.

 

  • Kaip sugarbanoti plaukus? Plaukų garbanojimų būdų yra daug ir įvairių. Plaukus galima garbanoti su plaukų formavimo žnyplėmis, tiesintuvu, elektriniais ir paprastais suktukais arba galima šiek tiek drėgnus plaukus supinti į kasą prieš naktį. Rytą plaukus išleisti ir papurenti – jie kris gražiomis, smulkiomis garbanėlėmis.

 

  • Kaip nuvalyti gelinį nagų laką? Specialistai rekomenduoja gelinį nagų laką valyti grožio salone. Tačiau ne visada yra galimybė ten apsilankyti, todėl pravartu žinoti, kaip tą galima padaryti namų sąlygomis. Iš pradžių nagų lako paviršių pašiaušti dilde. Tada prie nagų priglausti vatos gabalėlius, suvilgytus nagų valymo priemone su acetonu. Pirštų galiukus apvynioti folija ir palaikyti 15 minučių. Tada nagų laką nuvalyti su vatos diskeliu arba atstumti mediniu pagaliuku.

 

  • Kaip valyti makiažo šepetėlius? Kasdien rekomenduojama plauti skystos pudros ir skystų šešėlių šepetėlius. Sausų dekoratyvinės kosmetikos priemonių šepetėlius reikia plauti kartą per savaitę. Plauti makiažo šepetėlius galima su vaikišku šampūnu arba muilo putomis, sumaišytomis su šiek tiek augalinio aliejaus.

 

  • Kaip tinkamai naudoti maskuojančią priemonę? Maskuojančią priemonę rekomenduojama tepti ant švarios ir sausos odos. Labai svarbu išsirinkti tinkamą atspalvį, kad jis labai nesiskirtų nuo odos spalvos, bet užmaskuotų odos trūkumus. Paraudimus ir odos patamsėjimus galima užmaskuoti priemones su priemonėmis, turinčiomis žalsvą arba gelsvą atspalvį.

 

  • Kaip atsikratyti maišelių po akimis? Tinka natūralios kaukės akių sričiai, pavyzdžiui, su agurko ir bulvių griežinėliais, žaliosios arbatos arba ramunėlių nuoviro kompresai, šaltas vanduo, priemonės su vitaminu E.

 

  • Kaip patankinti antakius? Užpildyti antakių tarpus galima kirstu šepetėliu tepant matinius akių šešėlius arba specialiai antakiams skirtas dažymo priemones. Antakių pieštuku reikėtų brėžti nevientisą liniją, kuri imituotų tikrus plaukelius.

 

  • Kas yra „Balayage“? Tai šiais metais labai madinga plaukų dažymo technika, kai plaukai šviesinami tose vietose, kad jie atrodytų tarsi juos natūraliai apšviestų saulės šviesa. Nuo „Ombre“ plaukų dažymo skiriasi tuo, kad plaukai šviesinami arčiau plaukų šaknų. „Ombre“ technika naudojama pašviesinti plaukų galiukams.