Bent vieną rankinę turi kiekviena dailiosios lyties atstovė. Su jomis keliaujama į darbą, pasimatymą su mylimuoju, einama susitikti su draugėmis, apsipirkinėjama ir t. t. Jeigu tik galėtų kalbėti, rankinė, be abejo, papasakotų daug įdomių dalykų apie savo savininkę. Vien tai, kokią rankinę nusprendžiama įsigyti daug pasako apie asmens charakterį, pomėgius ir kaip ji leidžia laisvalaikį. Ne vien rankinės išorė, bet ir jos turinys daug atskleidžia tiesos, kurią kartais visai norėtųsi nutylėti. Kai kurios moterys viską tvarkingai sudėlioja į rankinės skyrelius ir yra linkusios nešiotis tik būtiniausius daiktus. Kitos, nesvarbu, kokio dydžio būtų rankinė, prigrūda daiktų visiems gyvenimo atvejams. Ten galima rasti ir atsarginę porą kojinių, ir knygą, ir dėžutę su užkandžiais. Kiek yra moterų, nešiojančių rankines, tiek yra ir skirtingų būdų jas nešioti. Jeigu apie vyrą galima susidaryti nuomonę iš to, kaip jis rengiasi, tai apie moterį – iš to, kokią rankinę ji nešioja.

 

10 dalykų, kuriuos atskleidžia rankinė:

 

rankinė

  • Delninė. Šią rankinę pasirinkusi moteris visada ateis į susitikimo vietą 5 minutėmis vėliau. Jos žodis visada turės būti paskutinis. Ji yra susitvardanti, atsakinga ir išsilavinusi. Ji nemėgsta apsikrauti daiktais. Jos rankinėje nėra jokių nereikalingų daiktų – tik piniginė, mobilusis telefonas, namų raktai ir galbūt lūpų dažai.

 

  • Stilingos medžiaginės rankinės su ilga rankena. Tokios dailiosios lyties atstovės labai paprastos, draugiškos, žemiškos, neretai turi menininkų gyslelę. Greičiausiai jos mėgsta skaityti knygas, užsiimti rankdarbiais ir kt. Tobulas pasimatymas joms – stalo žaidimai, skanūs užkandžiai ir gėrimai. Joms patinka inteligentiški vyrai, o muzikos klausosi tik per vinilines plokšteles.

 

  • Rankinė – knyga, rankinė – pusryčių dribsnių dėžutė ir pan. Tai labai originalios asmenybės, mėgstančios išsiskirti iš kitų, šokiruoti. Daiktams susidėti jos gali pasirinkti netikėčiausias priemones. Būti ekscentriškoms joms yra visiškai natūralu.

 

  • Sportinis krepšys. Įsivaizduokite moterį, kuri įlekia į kavinę 30 minučių pavėlavusi ir iš karto teiraujasi padavėjo, ar galėtų gauti papildomą kėdė krepšiui pasidėti. Tai ji – sportiška, draugiška ir visada pasiruošusi padėti. Kartais gali atrodyti, kad ji su savimi nešiojasi visą savo gyvenimą. Tačiau tai tik suteikia jai daugiau žavesio.

 

  • Rankinė – diržas. Tokias dažniausiai nešioja turgaus prekeiviai, turistai. Tokios rankinės buvo madingos gal prieš 20 metų. Tad jas renkasi žmonės, kurie nelabai kreipia dėmesio į madą ir teikia pirmenybę patogumui.

 

  • Kuprinė. Šiuo metu kuprinės yra ant bangos. Galima spėti, kad kuprinę nešiojanti moteris dirba kūrybinį darbą, nes greičiausiai talpioje kuprinėje tarp kitų daiktų būtų galima rasti ir nešiojamą kompiuterį. Jos nekreipia dėmesio į sveikatos specialistų rekomendacijas ir gąsdinimus, kad iškryps stuburas ir nešioja kuprinę ant vieno peties. Paprastai kuprines mėgsta tos, kurios mokykloje nešiojo rankines, o ne kuprines ir dabar trokšta pokyčių.

 

  • Beformės rankinės. Tokias renkasi labai veiklios asmenybės. Po darbo jos skuba į jogos pamokas, pakeliui užkanda baltyminių batonėlių, o važiuodamos namo viešuoju transportu skaito didžiųjų klasikų literatūrą. Apie tokias rankines sakoma, kad jos – kaip juodoji skylė. Tačiau taip atrodo tik neįgudusiai akiai. Rankinės savininkė joje nesunkiai randa viską, ko reikia. Laisvalaikį jos mėgsta susitikti su draugais, pramogauti, išbandyti naujus patiekalus.

 

  • Stilingi portfeliukai. Priešingai vyraujančiai nuomonei, moteris, nešiojanti madingą lagaminėlį, nebūtinai yra teisininkė. Pastarosios dažniausiai renkasi subtilias ir minimalistines delninukes. Šios moterys paprastai mėgsta vintažą ir retro stilių. Renkasi trumpų plaukų šukuosenas „piksi“ arba romantiškas, tvarkingas garbanėles ir vidutinio ilgio plaukus.

 

  • Vienetinės rankinės. Brangias ir dizainerių kurtas rankines renkasi tos moterys, kurios tiki, kad svarbiausia – geri batai ir kokybiška rankinė. Jos dažnai cituoja populiaraus amerikiečių serialo „Seksas ir miestas“ veikėjas ir kartais atrodo, kad ir pačios elgiasi kaip jos. Kad turėtų madingų ir kokybiškų daiktų jos net pasiryžusios pasiimti paskolą.

 

  • Jokios rankinės. Reikalingiausius daiktus jos randa kur pasidėti ir be rankinės. Juk tam yra kišenės, rankos ar net liemenėlė. Sprendimą atsisakyti rankinių priima laisvos, savarankiškos, labai seksualios ir savimi pasitikinčios moterys, kurios nesidrovi išsitraukti pluošto pinigų iš liemenėlės net viduryje baltos dienos. Paprastai jos mėgsta būti šiek tiek dramatiškos, bet tai joms suteikia dar daugiau žavesio.