Jau šį pirmadienio vakarą 17 val. LNK eteryje – Živilės Vaškytės sugrįžimas į televiziją naujoje laidoje „Labas vakaras, Lietuva“. Pastaruosius dvejus metus, kol nedirbo televizijoje, Živilė gilinosi į skirtingas sritis – turizmą, golfą ir kiną. Moteris buvo panirusi į viešuosius ryšius ir dirbo Lietuvos golfo federacijos, Valstybinio turizmo departamento ir tarptautinio festivalio „Kino pavasaris“ atstove spaudai.

„Kiekvienąsyk tai buvo vis kita, bet labai įdomi sritis. Dirbdama departamente, turėjau progą ir pažvelgti į savo šalį iš šono, pasidomėjus, kaip ją mato užsieniečiai, kurie džiaugiasi čia tuo, ko dažnai mes patys nevertiname. Mūsų gražių miestų negaubia smogas, mes matome žvaigždes danguje, geriame namie švarų vandenį, turime gražių tradicijų, švenčių, kurių nėra svetur“, – pasakojo Živilė.

Darbas tarptautiniame festivalyje „Kino pavasaris“ buvo labai intensyvus, trunkantis kone visą parą, bet jis Živilei suteikė daugiausiai gerų emocijų, juo labiau, kad dar spėjo pamatyti visus geriausius  festivalio filmus. Susižavėjusi kinu, Živilė šį rudenį jau buvo įsigijusi bilietus į San Sebastiano kino festivalį Ispanijoje, bet planus teko pakeisti dėl darbo naujoje LNK laidoje „Labas vakaras, Lietuva“.

„Buvo suplanuota ideali atostogų savaitė: saulė, vandenynas, geriausias kinas ir pažintis su baskų kultūra, maistu bei žmonėmis… Gaila, tai nevirto tikrove. Bet ką padarysi, per laidos startą negaliu palikti Pauliaus vieno. Su tokia intensyvia darbotvarke apskritai nežinau, kada galėsiu nors trumpam  išlėkti atostogų“, – sako Živilė, naują LNK laidą „Labas, vakaras, Lietuva“ vesianti su Pauliumi Skuču.

Dabar „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjos planuose – išsilaikyti golfo egzaminą ir gauti žaliąją kortelę, kuri leidžia žaisti golfo aikštynuose visame pasaulyje. Tai Živilė ketina padaryti dar šį rudenį, kol Lietuvos neapgaubė šaltis.

„Golfas – puikus žaidimas, reikalaujantis susikaupimo, koncentracijos, kantrybės ir visų problemų išmetimo iš galvos. Tačiau čia tikrai netrūksta azarto, nes norisi kuo tiksliau numušti kamuoliuką. Be to, visada žaidi gamtoje, kvėpuoji grynu oru, mėgaujiesi ramybe ir grįžti namo švariomis mintimis ir su šypsena veide“, – pasakoja aristokratišku žaidimu susižavėjusi žavioji „Labas vakaras, Lietuva“ vedėja Živilė Vaškytė.