Vieną įspūdingiausių, žalių tunelių pasaulyje galima aptikti Ukrainoje, nedideliame Klevano miestelyje. Meilės tuneliu vadinamą geležinkelio atkarpą sudaro medžių lapija. Ši vieta labai populiari tarp įsimylėjėlių. Vietiniai tiki, kad važiuojant šiuo tuneliu reikia pasibučiuoti, susikabinti rankomis ir sugalvoti norą. Jei meilė tikra ir nuoširdi, noras išsipildys. Daugelis tvirtina, kad tai pati gražiausia ir mistiškiausia vieta Ukrainoje…

 

Klevanas – tai nedidelis miestas Ukrainos šiaurės vakaruose, esantis už 25 kilometrų nuo Rivnės miesto. Pirmojo ir antrojo pasaulinio karo metais šį kraštą buvo okupavusi Lenkija. Per Klevaną vingiuoja pramoninis, 3 kilometrų ilgio geležinkelis, vedantis į plieno fabriką. Įspūdingasis Meilės tunelis nepažymėtas jokiuose spausdintuose žemėlapiuose. Nevietiniai jį randa tik, naudodamiesi palydovinėmis navigacinėmis sistemomis.

 

Traukinys žaliaisiais bėgiais darda kasdien. Šiuo keliu į medienos fabriką pramoniniuose traukiniuose gabenami rąstai. Daugiausiai turistų iš Ukrainos ir Lenkijos meilės tunelio pažiūrėti atvyksta nuo gegužės iki spalio mėnesio, kol dar nenukritę lapai.