„Ketvirta vieta tokiame projekte… Man tai labai daug! Didžiuojuosi savimi, kad taip toli nuėjau“, – vakar atsisveikinusi  su TV3 muzikiniu projektu „X Faktorius“ šiandien drąsiai kalba Ugnė Valinčiūtė. Bet užgesus devintosios projekto tiesioginės transliacijos šviesoms lydere laikyta Ugnė prasitaria apie dalykus, kurių pasiilgo dalyvaudama „X Faktoriuje“.

 

„Didelė ir ugninga“ – taip Ugnę „X Faktoriuje“ vadino jos mentorius Saulius Urbonavičius-Samas. Kodėl Ugnės širdyje… ilgesys? „Pasiilgau gatvės. Pagročiau, jei būtų šilčiau“, – nesidrovi Lietuvos pamilta mergina. Tačiau Ugnė paslaptingai šypsosi – kol lauke šalta, ją galbūt išgirsime dainuojant su… Samu. „Aš dainuosiu, o jis rėks. O gal abu rėksim?“ – mįslę užmina Ugnė.

 

Devintoji „X Faktoriaus“ transliacija atskleidė ir dar vieną įdomybę – paaiškėjo, kad vakar scenoje kovojusieji vadovaujasi šūkiu „Vienas už visus ir visi už vieną“. Ar tarp dalyvių taip ir nekilo konkurencija?

 

„Mes visi per daug mylime muziką. Man muzika – svarbiau nei garbė. Ji – visų mūsų širdyse, kad ir kurią vietą užimtume projekte“, – menišką sielą apnuogina Ugnė.

 

Šį sekmadienį, vasario 17-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 – „X Faktoriaus“ superfinalas. Projekto superfinale dėl sutarties su leidybine muzikos įrašų kompanija „Sony Music“ ir reklaminio paketo TV3 eteryje kovos 3 dalyviai: Samo auklėtinė Giedrė Vokietytė, Sauliaus Prūsaičio ugdoma repo grupė RSP ir Rūtos Ščiogolevaitės mokinė Aleksandra Meltalnikova. Kas laimės „X Faktorių“, spręs tik TV3 žiūrovai.

 

„X Faktoriaus“ superfinalas – šį sekmadienį, vasario 17-ąją, 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!