Besiruošiant septintajai TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ tiesioginei transliacijai, projekto organizatoriai pateikia intriguojančią staigmeną. „Nuo šiol žiūrovai projekto dalyviams gali siūlyti dainas, kurias jie atliks „X Faktoriaus“ scenoje“, – naujovę, ištikimus „X Faktoriaus“ gerbėjus įtrauksiančią į kūrybinį procesą, pristato šou režisierius Mingaudas Meškauskas.

 

Šimtus gerbėjų į „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusį Vilniaus priemiestį Tarandę ir tūkstančius žiūrovų namuose prie TV3 televizijos ekranų suburiantis šou praėjusį sekmadienį suteikė dvigubai daugiau emocijų – dalyviai pirmą kartą atliko po dvi dainas. „X Faktoriaus“ organizatoriai išduoda – dainos turi būti skirtingos siekiant atskleisti visas dalyvių puses.

 

Pasak M. Meškausko, „X Faktoriaus“ žiūrovai išskirtinai aktyvūs, dinamiški, karštai įsitraukę į projekto eigą, turintys savo viziją ir nuomonę, kas tinka ar netinka dalyviams. „Nuo šio sekmadienio vieną dainą dalyviams siūlys jų mentorius, o kita bus atrinkta iš dažniausiai žiūrovų siūlomų dainų. Žiūrovų pageidavimai taps dalyviams įsakymais“, – intriguoja režisierius.

 

Visą sąrašą kruopščiai peržiūrės visa kūrybinė „X Faktoriaus“ komanda. „Dalyviai jau nekantrauja ir laukia žiūrovų pasiūlymų. Pasiruošimas septintajai tiesioginei transliacijai jau prasidėjęs. Žiūrovai gali užsisakyti tikrą svajonių koncertą iš savo mėgstamų dainų“, – antrina ir „X Faktoriaus“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka vis po vieną dalyvį. Tiesioginėse TV3 transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius – Aleksandrą Metalnikovą, Saulius Prūsaitis muzikines grupes – RSP ir „4 Roses“, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus – Ugnę Valinčiūtę ir Giedrę Vokietytę, Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus – Martyną Kavaliauską.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!