„Maniau, kad žiūrovai išsirinkę savo favoritus, bet taip nėra. Gerbėjams rūpi kokybė, o ne asmenybės, jų charizma. Blogai pasirodei? Būsi išmestas lauk“, – šiandien, dar jausdamas nuovargį po smarkios išlikimo kovos „X Faktoriuje“, kalba RSP narys reperis Dominykas Latvaitis. Vaikinas prisipažino, kad nuojauta, vakar kamavusi dėl išlikimo kovos, nebuvo apgaulinga.

 

„Mes išsitaškėme, atidavėme viską, dūkome iš širdies“, – prisipažįsta Dominykas. Dviem Sauliaus Prūsaičio ugdomoms grupėms – RSP ir „4 Roses“ – „X Faktoriuje“ atsidūrusioms ant išlikimo slenksčio, teisėjai buvo sąžiningi – nuspręsti, kas toliau liks kovoti projekte, leido TV3 žiūrovams.

 

Tačiau ne tik RSP grupę, bet ir „4 Roses“ sekmadienį persekiojo mistiška nuojauta. „Dar savaitės pradžioje susapnavau tokią nesąmonę! Ant iškritimo ribos stovėjome su RSP“, – pranašišką sapną pasakoja „X Faktorių“ vakar palikusios merginų grupės „4 Roses“ narė Eglė Čepaitė. – „Deja, Martyno iškritimas parodė, kad kiekvienas vakaras projekte – siurprizas. Tu negali savęs paskelbti laimėtoju, nes žiūrovai – tiesiog nenuspėjami.“

 

Išjungus aštuntojo „X Faktoriaus“ finalo kameras, šou prodiuseris ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas pripažino padaręs metų atradimą. „Supratau, kokie žiūrovai yra nenuspėjami. Jie vertina ne visą dalyvių kelią, o vakaro pasirodymą. Čia nė vienas negali būti užtikrintas, nė vienas negali leisti sau užmigti ar tinginiauti“, – išvadas daro Samas.

 

Devintoji, priešpaskutinė, grandiozinio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ transliacija – sekmadienį, vasario 10-ąją, 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!

 

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka vis po vieną dalyvį. Tiesioginėse TV3 transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius – Aleksandrą Metalnikovą, Saulius Prūsaitis muzikines grupes – RSP, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus – Ugnę Valinčiūtę ir Giedrę Vokietytę.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!