Beveik į ašaras puolęs reperis, keturiolikmetė „kabareto dainininkė“, paskutinio šanso pro duris išstumtas keturiasdešimtmetis tabako pardavėjas, „Saulėlydžio“ (Twilight) žvaigždės Roberto Pattinsono antrininkas Robbio Williamso balsu bei drąsuolė su seksualia smuiko rakto tatuiruote ant peties. Sekmadienio vakarą trečioji „X Faktoriaus“ transliacija ne tik glostė TV3 žiūrovams ausis ir akis, bet ir privertė dažniau plakti širdis – kas jau kas, bet paaugliai ne kasdien iškviečia dvikovai… Lietuvos scenos grandus!

 

Kai kurie scenos naujokų, pasirodo, gali pasigirti ne tik deimantiniais balsais. Jie ir apskritai ne iš kelmo spirti, labai drąsūs… „X Faktoriaus“ vedėjas Marijus Mikutavičius teisėją R. Ščiogolevaitę, prieš jai lipant į sceną „suplėšti“ Whitney Houston dainos „I Have Nothing“ ir šimtams salėje sėdinčių muzikos gerbėjų įrodyti, kad ji – kur kas balsingesnė už šou dalyvę Vaivą Kalinauskaitę, dar bandė sustabdyti: „Neik, gausi į kaulus!“ Tačiau salė buvo kitokios nuomonės: „Rūta, Rūta, Rūta!“ – nepaliovė skanduoti.

 

Rūta išdrįso užlipti į sceną ir dalintis mikrofonu su viena iš garsiausių ovacijų sulaukusių „X Faktoriaus“ dalyvių V. Kalinauskaite. „Aš jaučiuosi tokia pamaloninta, tai įspūdingiausias įvykis man ir, tikiuosi, įspūdingiausias pasirodymas žiūrovams. Man euforija“, – susijaudinusi ekspromtu susijungusi dainavimą su Rūta prisimena „X Faktoriaus“ dalyvė Vaiva.

 

Ji įrodė esanti perspektyvi R. Ščiogolevaitės konkurentė. „Kai Rūta taip karingai nusiteikusi artėjo link manęs, pagalvojau, viskas, lengvai nepraslysiu!“ – drąsos dalyvauti „X Faktoriuje“ kainą mena V. Kalinauskaitė. Ar dar atsiras tokių drąsių šou dalyvių, kurie išdrįs mesti iššūkį patiems „X Faktoriaus“ teisėjams? Ar Vaivai šypsosis sėkmė ir kitame etape?

 

Scenos talentų desantas nenumaldomai auga – Dorotėja Kravčenkaitė, Julius Stankevičius, Rolandas Lukošiūnas, Dalius Garnys, Edgaras Kapočius, Tomaš Pečuro, vaikinų grupė „Sweetsalt“, Paulius Sinkevičius, Eglė Jakštytė, Dominykas Latvaitis ir Vaiva Kalinauskaitė. Tai šviežiai „išbalsuotas“ laimingųjų vienuoliktukas, iškovojęs sėkmės bilietą į kitą „X Faktoriaus“ etapą – kūrybinę stovyklą Druskininkuose, kuri vyks iš karto po perklausų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Laimingųjų jau trisdešimt! Kuriems pasiseks jau ateinantį sekmadienį?

 

Drąsūs, talentingi ir išskirtiniai – kokių naujų veidų dar pažers „X Faktoriaus“ atrankos iš Klaipėdos? Atsakymas jau šį sekmadienį, lapkričio 4-ąją, 19.30 val. tik per TV3!

 

„X Faktoriaus“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!