Netikėta, įvairiaspalvė ir pribloškianti – tokia buvo antroji grandiozinio muzikinio projekto „X Faktorius“ laida, kurioje šį sekmadienį, spalio 21-ąją, 19.30 val. TV3 žiūrovai išvydo vaizdus iš Vilniuje praūžusių dalyvių atrankų. „Dėl tokių akimirkų, kaip ši, aš džiaugiuosi, kad esu ‚X Faktoriaus‘ teisėjos kėdėje“, – po vieno iš kvapą gniaužiančių dalyvių pasirodymų prisipažino reiklioji teisėja dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

 

Analogų Lietuvoje neturinčio muzikinio projekto antroji laida sukėlė didžiulę emocijų bangą tiek „X Faktoriaus“ studijoje, tiek TV3 televizijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ – dalyvių draugai, šeimos nariai ir šimtai, o kai kurių – net tūkstančiai, gerbėjų, prabėgus vos akimirkai po jų numylėtinių pasirodymų eteryje, puolė rašyti komentarus ir palaikymo žinutes.

 

Japonišką dainą pristačiusios nuoširdžiosios sesutės, savo kailyje netverianti gatvės muzikantė, „Poliarizuotų stiklų“ laikus atgaivinusių rokeriškų merginų duetas, prieš R. Ščiogolevaitę ant kelių scenoje kritęs vyrukas, operiniu balsu pribloškęs vaikinas – tai tik kai kurie iš spalvingos į „X Faktorių“ trokštančios patekti kompanijos pretendentų.

 

Geriausia muzikos mokykla tituluojamo projekto teisėjai – R. Ščiogolevaitė, grupės „Happyendless“ lyderis Saulius Prūsaitis ir muzikantas, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas šįkart iš „auksinio ketvertuko“ tapo „auksiniu trejetu“: aktorius, TV3 laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas filmavimą leido ne teisėjo kėdėje, o greitosios pagalbos automobilyje. Žinoma, dėl ketvirtojo teisėjo negalavimo „X Faktoriaus“ dalyviams keliai nepradėjo linkti mažiau.

 

Savo kelionę į „X Faktoriaus“ Olimpą teisėjų sprendimu tęsia vienuolika talentų: Gabrielė Laškaitė, Ugnė Valinčiūtė, Aleksandra Metalnikova, Eglės Čepaitės ir Diletos Meškaitės duetas, Simona Karaliūtė, Rolandas Galdikas, Vitalij Boroch, Eimantas Bešėnas, Česlavas Grochiatskis, Vytenis Kaluškevičius ir Kristina Radžiukynaitė.

 

Šie kelialapį į „X Faktoriaus“ stovyklą iškovoję dalyviai jungiasi prie praėjusią savaitę atskleisto laimingųjų aštuoneto. Jie toliau kausis dėl svajonių kontrakto su leidybine kompanija „Sony  Music“ ir reklaminio paketo TV3 televizijoje.

 

Visas „X Faktoriaus“ laidas galima pamatyti ir televizijoje internete „TV3 Play“: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!