Šeštasis jausmas – tai gebėjimas suvokti kitą, nematomą, pasaulio dimensiją, kurioje karaliauja angelai, vaiduokliai ir kitos antgamtinės būtybės bei jėgos. Šis jausmas taip pat apima gebėjimą suprasti subtiliausias priežastis, slypinčias už santykių ir kitų įvykių, kurių logiškai mąstant nesuprasite. Ekstrasensorinis suvokimas, aiškiaregystė, nuojauta ir intuicija yra šeštojo jausmo sinonimai.

 

jausmas

Intuiciją arba šeštąjį jausmą turi kiekvienas žmogus: ji visada turi teisingiausius atsakymus į kylančius klausimus. Tad kodėl dauguma žmonių gyvena nuo problemos iki problemos, nuo atlyginimo iki atlyginimo, nuo penktadienio iki penktadienio, nuo vienų atostogų iki kitų? Taip yra todėl, kad žmonės nesiklauso savo šeštojo jausmo. Po tenka tik grąžyti rankas ir aimanuoti: „O kad būčiau daręs kitaip!“, „Juk žinojau, kad taip ir bus ir pan.!“.

 

Mokslas iki šių dienų negali tiksliai paaiškinti, kas yra intuicija. Tai labai panašu į diskusijas, kas yra meilė. Visi žino, kad meilė egzistuoja, bet niekas negali paaiškinti, kas tai yra. Tai yra būsena, kuri gali būti tik pajaučiama.

 

Intuicija – gebėjimą pajusti tinkamiausią mums pasirinkimą turi kiekvienas iš mūsų. Šį gebėjimą visi mes turime nuo gimimo, tik pamiršome, kaip juo naudotis. Mūsų sąmoningas gyvenimas pasikliauja penkiais pojūčiais, o šeštąjį, kaip mažiau svarbų ir ne tokį reikšmingą, pamiršta.

 

Šeštasis jausmas nėra nei fizinis lytėjimas, nei garsas, nei kvapas. Tai nėra net koks nors vizualinis vaizdas. Tai kažkas nematerialaus, bet tuo pačiu metu ir kažkas labai realaus. Prieš pasitikėdami savo intuicija, reikia išmokti ją pajusti. Išmokite atskirti tiesą nuo melo, šeštąjį jausmą nuo vaizduotės šėlsmo. Išmokę naudotis šeštuoju jausmu, rasite atsakymus į visus rūpimus klausimus, atrakinsite visas užrakintas pasąmonės duris.

 

Šeštasis jausmas naudoja informaciją iš ateities ir pasirenka optimaliausius būdus veikti. Yra tūkstančiai galimų pasirinkimų. Čia žmogus randa kelią intuityviai ir sąmoningai nusprendžia eiti tam tikra, tinkamiausia kryptimi. Kiekvienoje situacijoje mes turėtume išmokti pasirinkti optimaliausią pasirinkimą, produktyviausią sprendimo būdą, nesvarbu, ką darytumėte – intuicija praverčia tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime. Nuo mažų, labai asmeniškų iki didžiulių, pasaulinio masto sprendimų!

 

Kai intuicija pradeda veikti, ištinka keistas, bet labai malonus jausmas, kad pats gyvenimas reaguoja į jūsų troškimus. Jis rezonuoja, pateikia atsakymą, bendrauja ir tampa tarsi gyvas, reaguojantis organizmas.

 

Statistinis žmogus, mąstantis taip, kaip visi, neturi daug pasirinkimų. Jis tiesiog plaukia pasroviui. Tokiam žmogui sėkmė yra loterija, atsitiktinumas, galimybė viena iš milijono. Intuicija arba šeštasis jausmas suteikia žmogui progą pasirinkti. Iš milijono galimų variantų jis gali išsirinkti tą, kuri labiausiai jam tinka konkrečioje situacijoje.

 

Šeštuoju jausmu galima pavadinti empatiją. Tai kitas, pažangesnis žmogaus vystymosi ir evoliucijos etapas. Intuicija – tai jausmas, kurį sužadina empatija. Kuo empatiškesnis žmogus, tuo stipresnę intuiciją jis turi. Todėl norint išlavinti šeštąjį jausmą, visų pirma reikėtų mokytis empatijos, suprantingumo, užuojautos, meilės visiems, ne tik sau.