Jau šį antradienio vakarą BTV eteryje vasaros sezonui su žiūrovais atsisveikins nuotaikingasis žaidimas „Ant liežuvio galo“, kurį vedė radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Paskutinėje dvikovoje susitiks dailininkas Algirdas Gataveckas su breiko komanda „Banzai“ ir atlikėja Gabrielė Grygolaitytė – Vasha kartu su mama Viktorija Mauručaite ir dviem draugėmis.

 

Vasha

Pristatinėdamas savo komandą J. Nainys priminė, kad V. Mauručaitė – buvusi legendinės grupės „Dinamika“ vokalistė. Čia pat laidos vedėjas pridūrė, kad jos dukra Vasha, karjerą pradėjusi prieš dvejus metus, teigia nenorinti būti tokia, kaip mama – esą ji nori būti geresnė. „Tuoj visi pamatysit“, – nedaugžodžiavo mergina, paklausta, koks jos planas tai pasiekti.

 

„O ar mokytojas jau gali pasakyti, kad mokinys jį pranoko?“, – V. Mauručaitės paklausė R. Mackevičius. „Aš jos nemokau – ji net nesileidžia“, – su šypsena atsakė atlikėja. „Greičiau atvirkščiai viskas“, – pridūrė Vasha, turėdama omenyje, kad patarimų mamai ji turi pati.

 

Tuo tarpu vaikinų pusėje vyravo itin gero nuotaikos – meniškų sielų šokėjai ne tik nestokojo humoro jausmo, bet kiekvieną teisingą atsakymą pažymėdavo ir įspūdingais šokiais filmavimo aikštelėje. Kuriai komandai pavyks išsiveržti į finalą? Dar daugiau pikantiškų klausimų ir nuoširdžių atsakymų, kurie atskleis, kas žmonėms sukasi ant liežuvio galo – jau šį antradienio vakarą finalinėje sezono laidoje 20 val. per BTV.