„Aš esu žinomas, bet pasaulinė šlovė manęs dar laukia. Mano didžiausia svajonė – vaidinti Holivude“, – įsitikinęs jaunas, bet savo talentu ir už šalies ribų jau spėjęs išgarsėti dainininkas Vaidas Baumila. Ko siekia geidžiamiausi jaunosios kartos Lietuvos vyrai, iš pirmo žvilgsnio turintys viską? Išskirtiniai reportažai apie V. Baumilą, keturias M.A.M.A. 2012 statulėles susišlavusį Donatą Montvydą ir tenisininką Ričardą Berankį – laidoje „Patys pačiausi“ jau rytoj, ketvirtadienį, 20.30 val. per TV3.

 

„Siekiu, kad mano muzika skambėtų visame pasaulyje – Holivude, Afrikoje ir net Kinijoje“, – savo svajonėmis ir tikslais su laidos žiūrovais dalinsis vienas geidžiamiausių šalies dainininkų Donatas Montvydas.

 

„Siekiant karjeros aukštumų labai sunku susikurti asmeninį gyvenimą ir surasti tau skirtą žmogų“, – TV3 televizijos žiūrovams atskleis V. Baumila.

 

Laidoje „Patys pačiausi“ – ne tik ryškiausiai sužibusių jaunųjų Lietuvos žvaigždžių pasiekimai, svajonės ir ateities planai, bet ir nematoma jų gyvenimo pusė. Ar pagal itin griežtą dienotvarkę gyvenančiam D. Montvydui lieka laiko asmeniniam gyvenimui? Kokia tūrėtų būti V. Baumilos svajonių moteris?

 

Kuriam herojui žiūrovai TV3 internetiniame puslapyje skyrė daugiausia balsų, rinkdami „patį pačiausią“? Atsakymai – jau rytoj, ketvirtadienį, 20.30 val. laidoje „Patys pačiausi“.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

 

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!