„Labai džiaugiuosi, kad pagaliau galėjau pabūti ne Seimo nariu, o tiesiog su cinkeliu“, – nusijuokė žurnalistas ir politikas Rokas Žilinskas, vos išėjęs iš LNK humoro šou „Su cinkeliu“ filmavimo. Šio trečiadieni vakaro laidoje R. Žilinskas kartu su atlikėja Vaida Genyte sieks pergalės Astos Baukutės komandoje.

 

Su cinkeliu

Žaidėjams kovojant dėl prabangių laidos prizų, įtampa studijoje kaip visada kaito iki maksimumo. Paskutinėje užduotyje, kurioje tikrinamas dalyvių pastabumas ir reakcija, norintys pateikti savo atsakymą turi duoti specialų signalą. Kadangi įsijautusi A. Baukutė savo komandos signalą sulaužė, jos atsakymo laidos vedėjas Mantas Stonkus nepriėmė. Pasipiktinusi komandos kapitonė su trenksmu paliko studiją, o M. Stonkus jai pavymui negailėjo kandžių replikų.

 

Vėliau ironiškų M. Stonkaus pastabėlių sulaukė ir V. Genytė, tačiau atlikėja jau turėjo paruošusi atsaką. „Kai moterims gyvenime kas nors nesiseka, dėl to visada būna kalti vyrai, jie ir turėtų atsiprašyti!“ – atrėžė vedėjui V. Genytė.

 

Kaip ir kiekvieną trečiadienį, šį trečiadienio vakarą 20.20 val. LNK žiūrovų laukia nesuvaldomo juoko ir netikėtumų dozė, o M. Stonkus primena, kad vis dar laukia žiūrovų nufilmuotų vaizdelių – juokingiausių įrašų autoriai studijoje apdovanojami piniginiais prizais.