Į šipulius dūžtanti ilgametė santuoka, į smurtautojo užsieniečio pinkles įsipainiojusi moteris, vieno tėvų kategoriškas draudimas kitam matytis su vaiku, telefoninių sukčių reketas, giminaičių šantažas, emigracija, nepilnamečių nėštumas – tai tik keli iš daugybės naujo formato TV3 laidos „Gyvenimo kryžkelės“ istorijų, kurias netrukus pradės rodyti žiūrimiausia televizija TV3. „Gyvenimo kryžkelės“ – realių, tikrų istorijų, kasdien pasitaikančių mūsų ir kaimynų namuose, tikroviškas atpasakojimas ir problemų sprendimo būdai. Juk rytojus gali būti kur kas šviesesnis.

 

„Nėra namų be dūmų. Lietuvių namų sienos slepia tokias paslaptis, kokias kartais net sunku įsivaizduoti. Tačiau už uždarų durų slypinčias įvairiausias socialines problemas žino labai nedaugelis, dar mažiau pasiryžta jas iš pagrindų spręsti. „Gyvenimo kryžkelės“ – tai dokumentinė realybė, kuri bus labai gyva – realias iš tiesų įvykusias dramas įkūnys ne profesionalūs aktoriai, o žmonės, sutikę atkartoti tikslius įvykius. Kenčiantiems žmonėms, o labiausiai – gyvenimo džiaugsmą praradusioms moterims, norime parodyti, kad gyvenimo kryžkelėse visuomet yra išeitis“, – apie naują laidą kalba TV3 televizijos programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

TV3 televizija ir prodiuserinė kompanija „TV PRO Media“ jau pradėjo kūrybinius bei filmavimo darbus. Svarbiausias dėmesys skiriamas žmonėms, kurie įkūnys tikras gyvenimo dramas laidoje „Gyvenimo kryžkelės“. Pasak laidos kūrėjų, tai visų svarbiausia pasiruošimo filmavimui ir laidos sėkmei. „Neabejojame, kad viskas bus itin tikra. Žiūrovai pavargo nuo surežisuotų dramų – atėjo laikas išbandyti kai ką naujo, parodyti tai, kas yra tikra, nesurežisuota“, – „Gyvenimo kryžkelių“ užkulisius praskleidžia laidos kūrėjai.

 

Švietimas, šeimos vertybių puoselėjimas – kaip tik tokie laidos „Gyvenimo kryžkelės“ tikslai. Laida sieks padrąsinti socialinių problemų, slypinčių namuose už uždarų durų, varginamus žmones, skatins apie jas susimąstyti, atrasti jėgų jas spręsti bei žengti ryžtingą žingsnį šviesesnio gyvenimo link.

 

Praėjusią savaitę įvykusi „Gyvenimo kryžkelių“ premjera Latvijoje pasiekė žiūrimumo rekordus ir sėkmingai nugalėjo konkurentus. Ši dokumentinės realybės laida sėkmingai rodoma visame pasaulyje: Estijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir kitur. TV3 televizija teises kurti laidą įsigijo iš platintojo „ALL3MEDIA International“. Laidos formato teisės priklauso šio žanro laidų kūrėjų lyderiui Vokiečių kompanijai „Filmpool“, kuri „Gyvenimo kryžkeles“ kūrė kanalui RTL ir sulaukė didžiulės sėkmės.

 

„Gyvenimo kryžkelės“ – labai greitai tik per TV3!