„Neįmanoma atitraukti akių“, „bene labiausiai gąsdinantis serialas televizijos istorijoje“, „pašėlusiai suregztas ir neįtikėtinai baugus siužetas“ – tai tik vos keli kritikų atsiliepimai apie pasaulį užvaldžiusią daugiaserijinę psichologinę siaubo dramą „Amerikietiška siaubo istorija“ (American Horror Story). Auksinį gaublį pelniusio ir net septyniolika Emmy nominacijų šiemet susišlavusio serialo kūrėjai nežada sustoti: pasaulį ką tik apskriejo žinia, jog po metų pasirodys trečiasis sezonas!

 

Kol šlove besimėgaujanti kinematografų komanda planuoja, kaip atrodys trylika naujų, kitą rudenį pasaulį išvysiančių serijų, Lietuvos žiūrovus į didžiąją siaubo dramos premjerą jau kitą antradienį, lapkričio 27-ąją, 00.00 val. kviečia TV3 televizija. „Amerikietiška siaubo istorija“ vidurnakčiais baugins nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.

 

Tarptautinę sėkmę psichologiniam pasakojimui lėmė puikūs šio filmo aktoriai: Connie Britton sąskaitoje trys Emmy, Jessica Lange įvertinta dviem Oskarais, o Dylanas McDermottas – Auksiniu gaubliu.

 

TV3 žiūrovai jau kitą antradienį susipažins su gyvenimo sukrėtimų kupina Harmonų šeimos istorija. Iš Los Andželo herojai persikelia gyventi į milžinišką senove dvelkiantį namą Bostone, su savimi atsiveždami ir savo praeities šešėlius: Vivjen – patirto persileidimo, jos vyras Benas – kadaise užmegzto romano su viena iš savo studenčių, o jų dukra Violeta – vis augančios depresijos…

 

Kad naujuose namuose gyvena ne vieni ir kad vietiniai dvarą vadina „Siaubo namu“, Harmonai  sužino gerokai per vėlai… Aštuonis dešimtmečius stovintis pastatas mena žiaurias ankstesnių gyventojų mirtis, naujų namų aplinka vis smarkiau ima veikti herojų protus, skatindama juos krėsti siaubingus dalykus.

 

Psichologinė įtampa ir įtraukiantis siužetas – jau nuo lapkričio 27-osios 00.00 val. tik per TV3!

 

„Amerikietiška siaubo istorija“ – nuo lapkričio 27-osios pirmadieniais−ketvirtadieniais 00.00 val. tik per TV3!