Laukiamiausia televizinė metų premjera, realybės šou atgimimas – „Paslapčių namai“, didingieji projekto „Lietuvos garbė 2013“ apdovanojimai, TV3 dvidešimtmečio projektas „Mano TV3. Jau 20 metų!“, pokyčiai kūnui ir sielai laidose „Laikas keistis“ ir „Sportuok su mumis“, naujas kultinis serialas „Dingę be žinios“, Steveno Seagalo sugrįžimas serialo „Tikrasis teisingumas“ antrajame sezone, kvapą gniaužiančios Holivudo premjeros „Mačetė“, „Išeities kodas“, „Kovotojas“, gražiausia šiuolaikinė animacija – visa tai, ir ne tik, žiūrovų laukia kovo mėnesį TV3 eteryje.

 

Jau kovo 2-ąją, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play – realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) premjera. Lygiai po dešimties metų realybės šou pradininkė TV3 grąžina šį žanrą į Lietuvą! Tūkstančiai žmonių, tarp kurių ir visiems žinomi asmenys, panoro visai šaliai atskleisti savo paslaptis mainais į galimybę laimėti iki 100 000 litų. „Tai, ką slepia dalyviai, – tiesiog priblokš!“ – žada „Paslapčių namų“ vedėjai Agnė Grigaliūnienė ir Marijus Mikutavičius. Naujausio realybės šou transliacijos laukia TV3, TV6 ir TV8 žiūrovų, o per TV3 Play „Paslapčių namų“ gyventojus bus galima stebėti 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

 

Patriotiškumą ir lietuvybę puoselėjanti TV3 tęsia jau tapusius tradicija paprastų Lietuvos žmonių ir mūsų šaliai nusipelniusių užsienio piliečių apdovanojimus. Tradiciniai iškilmingi projekto „Lietuvos garbė 2013“ apdovanojimai vyks kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tiesioginiame TV3 eteryje jau aštuntą kartą bus pagerbti tie, kurie savo kilniais tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimus, šalį ar net pasaulį. „Tai diena metuose, kai deramai didžiuojamės paprastais žmonėmis“, – sako projekto „Lietuvos garbė 2013“ ir TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva. Kartu su ja ceremoniją ves Marijus Mikutavičius ir Rokas Petkevičius.

 

Specialus televizijos dvidešimtmečio projektas „Mano TV3. Jau 20 metų!“ kvies prisiminti didžiausio atgarsio sulaukusias TV3 laidas ir projektus per dvidešimt televizijos metų. Daugelio žiūrovų vaikystė ir paauglystė prabėgo žiūrint laidas „Anglų kalbos pamokėlės su sesute Barbara“, „Langas į gamtą“, realybės šou „Akvariumas“, „Dangus“, juokiantis su „Dar pažiūrėsim“ komanda. Moterys negalėjo praleisti nuoširdžių „Nomedos“ pokalbių, o visa šeima laukdavo „TV Pagalbos“. Kaip šių laidų vedėjai ir dalyviai gyvena dabar? Ką šiandien jiems reiškia televizija? Nostalgiški ir bene kiekvienam pažįstami įspūdingiausi herojai ir istoriniai kadrai į TV3 eterį sugrįžta ketvirtadieniais 20.30 val.

 

TV3 premjerų gretose – pokyčiai ir kūnui, ir sielai. Laida „Laikas keistis“ taps įrodymu, jog atnaujinti namus kiekvienas žiūrovas savo rankomis, su specialistų pagalba, gali ir gerai, ir greitai, ir taupiai. Jau nuo kovo 3-iosios sekmadieniais 10.00 val. vis kita TV3 žiūrovų šeima atskleis, kaip naujos baldų kompozicijos, netikėtos sienų spalvos ir puikus dekoras naujam gyvenimui prikėlė jų namus. Be sporto gyventi negalinti Vlada Musvydaitė-Baranauskienė eterio naujienoje „Sportuok su mumis“ sekmadieniais 10.30 val. kvies keisti gyvenimo būdą – pasitikti pavasarį gražesniems ir sveikesniems.

 

Kovą per TV3 – kino ir serialų naujienos kiekvienam šeimos nariui. 14.30 val. darbo dienomis eteryje karaliaus „Kempiniukas plačiakelnis“ (Spongebob Squarepants), o nauju laiku 17.40 val. nuo pirmadienio iki penktadienio visus kvies populiariausia pasaulyje šeima „Simpsonai“ (The Simpsons). Šeštadieniais 17.40 val. – nostalgiją kelianti 9-ojo dešimtmečio australų daugiaserijinė drama „Visos upės teka“ (All the Rivers Run).

 

Kultinio serialo laiku 22.00 val. pirmadieniais aistras kurstys rafinuotas, sumaniai suregztas „Kerštas“ (Revenge), antradieniais „Tikrąjį teisingumą“ (True Justice) antrojo sezono premjeroje užtikrins S. Seagalas, tradiciškai trečiadieniais į darbus kibs „Daktaras Hausas“ (House M.D.), o ketvirtadieniais laukia naujausias kultinis serialas „Dingę be žinios“ (Missing). Vos pernai sukurta, o jau dviem „Emmy“ nominuota, TV3 premjera su dviejų Auksinių gaublių nominante Ashley Judd įtrauks žiūrovus į šnipų dramą apie buvusios CŽV agentės bandymus surasti Europoje dingusį sūnų…

 

Kovo mėnesį TV3 kino teatre – aštrios premjeros: veiksmo trileris „Mačetė“ (Machete) su Robertu De Niro ir Jessica Alba, drama „Išeities kodas“ (Source Code) su Oskarui nominuotu Jake‘u Gyllenhaalu, kriminalinė drama „Teksaso mirties laukai“ (Texas Killing Fields), du Oskarus laimėjusi drama „Kovotojas“ (The Fighter) ir kt. Vaikams – šiuolaikinės animacijos penktadieniai: visada tuo pačiu laiku 19.20 val. – mylimiausi herojai „Princesė ir varlius“ (The Princess and the Frog), „Kung fu Panda“ (Kung fu Panda), „Madagaskaras“ (Madagaskar), „Simpsonų filmas“ (Simpsons Movie) ir kt.

 

„Paslapčių namai“, „Lietuvos garbė 2013“, „Mano TV3. Jau 20 metų!“ ir kitos laukiamos premjeros – jau kovą tik per TV3!