Pirmasis vasario mėnesio sekmadienis TV3 eteryje skiriamas veiksmo ir gero kino gerbėjams. Kriminalinio trilerio „Pagrobimas“ scenarijaus autoriui garsiajam Lucui Bessonui ir veiksmo superhito „Transporteris 3“ režisieriui Olivier Megatonui suvienijus jėgas, nepaprastas jų bendro darbo vaisius – TV3 eterio premjera kriminalinė veiksmo drama „Kolumbiana“ su seksualiąja Zoe Saldana – jau vasario 3-ąją, sekmadienį, 22.15 val.

 

„Kolumbiana“ (Colombiana) atskleis, kaip toli gali nukeliauti keršto trokštanti moteris. Paslaptingų dailiosios lyties personažų kūrimo genijus scenaristas L. Bessonas savo talentą demonstravo juostose „Penktasis elementas“, „Leonas“, „Žana D‘Ark“, o TV3 premjeroje gražuolei Z. Saldanai jis pavedė įkūnyti kone garsiąją Larą Kroft – aistringą, šaltakraujišką, visus priešus savo kelyje naikinančią, puikią taktiką turinčią, įspūdingus, fizinės ištvermės reikalaujančius triukus demonstruojančią heroję. Bus karšta!

 

Įspūdingoje TV3 eterio premjeroje „Įsikūnijimas“ (Avataras) pasirodžiusi J. Saldana su malonumu ėmėsi vaidmens „Kolumbianoje“: ji įspūdingai valdo ginklus savo iš pirmo žvilgsnio gležnomis rankomis ir demonstruoja puikius kovos menų įgūdžius. Kai kurių triukų gražuolei galėtų pavydėti net „kieti riešutėliai“!

 

„Kolumbiana“ – istorija apie Katalėją Restrepo – mergaitę, laimingai leidusią vaikystę saulėtoje Bogotoje iki akimirkos, kai buvo žiauriai nužudyti abu jos tėvai. Vos dešimties sulaukusi Ketė, tapusi pagrindine klaikaus įvykio liudininke, per laimingą atsitiktinumą išvengia tėvų likimo. Vaikystės košmarų persekiojama ir keršto troškimo užvaldyta herojė užaugusi tampa šaltakrauje žudike. Ketės vaikinas nė nenumano, kas iš tiesų jo mylimoji.

 

Nuostabiai nufilmuoti vaizdai, puikus garso takelis, greitas pasakojimo tempas, adrenalinas, prikaustančios kovos scenos ir itin patraukli pagrindinė aktorė – TV3 žiūrovams beliks tik mėgautis.

 

Premjera „Kolumbiana“ (Colombiana) – sekmadienį 22.15 val. tik per TV3!