Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 įsigijo teisę kurti realybės šou „Paslaptinga istorija“ (Secret Story). Šio šou teisės priklauso kompanijai „Endemol Distribution“, kuri sukūrė šio realybės žanro pradininką šou „Didysis brolis“ („Big Brother“). Šis šou netruko išpopuliarėti daugybėje šalių ir yra vertinamas kaip vienas sėkmingiausių televizijos projektų visame pasaulyje. Kai kuriose šalyse jau kuriamas 14-as „Big Brother“ sezonas.

 

Realybės šou „Paslaptinga istorija“ yra patobulinta „Didžiojo brolio“ versija, žiūrovus intriguojanti dalyvių paslaptimis. Šį Prancūzijoje, Olandijoje ir Portugalijoje šiuo metu žiūrimiausiu eterio laiku rodomą ir iš karto neregėto populiariumo sulaukusį realybės šou Lietuvoje TV3 kurs su ilgamečiu partneriu – prodiuserine kompanija „TV Manija“.

 

Realybės šou „Paslaptinga istorija“ dalyviai apsigyvens viename dideliame name, kuris tik iš pirmo žvilgsnio atrodys neišsiskiriantis iš kitų. Intuicija, nuovoka ir sumanumas taps geriausiais dalyvių draugais, nes kiekvienas „Paslaptingos istorijos“ dalyvis į namą atvyks su viena didele savo gyvenimo paslaptimi, kurią žūtbūt turės nuslėpti nuo kitų. Ar dalyvius pražudys smalsumas, o gal didžiausiu sąjungininku taps pasitikėjimas naujais draugais?

 

„Paslaptingos istorijos“ dalyviai į projektą su savimi atsineš ir grynųjų, kuriuos teks išsaugoti norint kuo ilgiau išlikti realybės šou. Tiesa, sąjungininkų paslaptingame name tikrai teks ieškotis, nes kiekvieną savaitę vienas dalyvis, kuris sulauks mažiausiai TV3 žiūrovų ir realybės šou dalyvių simpatijų, privalės grįžti namo.

 

Dalyviai varžysis dėl piniginio prizo. Prizinį „Paslaptingos istorijos“ fondą šiuo metu sudaro įspūdinga pinigų suma.

 

MTG kanalai Lietuvoje savo žiūrovams užtikrins išskirtinę galimybę – realybės šou dalyvių gyvenimą stebėti 24 valandas per parą.

 

Primename, kad TV3 televizija Lietuvoje buvo pirmoji, kurios eteryje lygiai prieš 10 metų – 2002-aisiais – startavo pirmasis realybės šou šalyje „Akvariumas“.

 

„Paslaptinga istorija“ – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone!