Mitas ar tiesa, kad praėjusią savaitę 66 metų sukaktį ir 50−metį scenoje  atšventęs Lietuvos estrados karalius Stasys Povilaitis šiandien iš namų nekelia kojos, jei siūlomas honoraras už koncertą nesiekia poros tūkstančių litų?

 

„Galiu sau tai leisti“, – sako mįslingai šypsodamasis gerbiamas maestro. TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ prodiuseris ir vedėjas Edvardas Žičkus žada – intriguojantis pokalbis jau montuojamas. Jis TV3 žiūrovams bus pristatytas jau šį pirmadienį, sausio 28-ąją, 20.30 val.

 

„Nesėdu prieš kameras, nes nenoriu prisikalbėti arba leptelti kokią frazę, kuri akimirksniu taptų sensacija to besivaikantiems žurnalistams“, – į klausimą, kodėl vengia kamerų, atsakė viena ryškiausių visų laikų lietuviškos estrados žvaigždžių. Su S. Povilaičiu bus kalbama be užuolankų – TV3 žiūrovai išvys išskirtinį susitikimą su legendine asmenybe.

 

Anot Edvardo, maestro kaustęs nepasitikėjimas televizija išgaravo jau po keliolikos minučių. Per dvi valandas trukusį interviu S. Povilaitis nevengė tiesiai atsakinėti į aštrius Edvardo klausimus.

 

Ar tiesa, kad anais laikais net 90 procentų estrados garsenybių neatsispirdavo vienos nakties nuotykiams ir kas vakarą mėgaudavosi vis naujos gražuolės gerbėjos draugija? Kokį honorarą už koncertą gauna S. Povilaitis? Kokio dydžio gerbiamo dainininko pensija?

 

Išskirtinis žurnalisto Edvardo Žičkaus interviu su S. Povilaičiu – jau šį pirmadienį, sausio 28-ąją, 20.30 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ tik per TV3!

 

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.30 val. tik per TV3!