Kai kurie paranormalių reiškinių ekspertai yra įsitikinę, kad staigios ir netikėtos mirtys yra prakeiksmo ženklas. Galbūt todėl netyla kalbos apie traukinius vaiduoklius, kurie partrenkia žmones, neatsargiai einančius geležinkelio bėgiais. Traukinių stotyse, kaip ir pilyse, kovos laukuose, teismo rūmuose tvyro nepaprastai stiprių emocijų laukas. Tik įsivaizduokite, kiek per dieną traukinių stotyse įvyksta džiaugsmingų susitikimų ir skaudžių išsiskyrimų, kiek kareivių, laukdavo traukinio, vykstančio į karą, kiek jų grįždavo su žaizdomis ir netekę draugų…

 

1830 metų rugsėjo 15-oji – anglų politikui Viljamui Haskisonui buvo lemtinga. Į pasaulio istoriją jo vardas įrašytas, nes jis tapo pirmuoju žmogumi, kuris žuvo partrenktas traukinio.

 

Kasdien Birmingemo geležinkelio stotyje praeina apie 35 milijonai žmonių, tik nedaugelis iš jų teigia, matę kažką, protu nepaaiškinamo. Didžiojoje Britanijoje geležinkelio stotis šioje vietoje buvo pastatyta 1848 metais, vėliau septintajame dešimtmetyje – perstatyta. Šia vieta susidomėjęs „Užkeiktas Birmingemas“ knygos autorius Artūras Smitas atrado, kad geležinkelio stotis pastatyta ant žydų kapavietės, todėl praeiviai dar ir šiandien gali pamatyti slankiojančias nepatenkintas dvasias.

 

Traukinių stotyse miršta nemažai žmonių, kai kurie iš jų dėl natūralių aplinkybių, kiti tampa nelaimingų atsitikimų aukomis. Deja, traukinių stotys lyg magnetas traukia savižudžius, kurie savo mirties vietoje palieka neišmatuojamą kiekį neigiamos energijos. Kartais mirusiųjų sielos negali palikti Žemės ir užstringa geležinkelio stotyse, traukiniuose. Kai kurios sielos dėl nežinomų priežasčių nori apsilankyti tose pačiose vietose.

 

Nenustebkite, jeigu, pavyzdžiui, Birmingemo stotyje sutiksite vaiduoklį Klaudą, vilkintį Viktorijos laikų aprangą… Nenustebkite, jei pro traukinio langus pamatysite ką nors nepaprasto… Traukinyje apsidairykite ir pamąstykite, ar tikrai tie žmonės yra tokie, kokie atrodo…