Ukmergės rajone, legendiniame ir prabangiame Taujėnų dvare tvyro nerimas ir kunkuliuoja  intrigos.  Į rūmus iš įvairiausių Lietuvos kampelių  susirinko  pretendentės į  dainininko Radži Aleksandrovičiaus širdį. Merginos įsikūrė gražiuose kambariuose, susipažino, tačiau draugauti  nė viena nepuolė. Juk jos – priešės. Konkurentės. Visos kaip tigrės kausis dėl  Radži meilės, dėmesio ir pinigų.

Įspūdinguose apartamentuose, kuriuose kadaise  gyveno garsiosios  Radvilų dinastijos atstovai, įsikūrė ir pats svajonių jaunikis.

„Visai neblogas įspūdis. Yra simpatiškų, gražių panelių. Priklausys nuo to, kaip jos tarpusavyje kovos, ką norės pasiekt ir kokiu tikslu jos čia atėjo”, – sako Radži.

Merginos, kurios šiuo metu kartu su Radžiu  vakarieniauja, pietauja, eina į pasimatymus, o gal net bučiuojasi –  tikrai neeilinės personos.  Ką ir besakyti,  juk dvare jų – tik dešimt. O  pretendenčių buvo net penki šimtai!

Taigi  kiekviena,  pakviesta į šou „Radžis ieško žmonos“  jaučiasi esanti išskirtinė, vienintelė bei  nepakartojama. Žodžiu, tinkamiausiai Radžiui.

„Jos turės suprasti vieną dalyką, kad atėjo ne šiaip į kokį “pasirink žmoną”, o į rimtą šou ir viskas turi būti vertinama rimtai. Aš jas vertinsiu pagal tai, kaip jos elgsis, kaip atrodys. Nė viena čia esanti mergina nežino, kaip viskas vyks”, – sakė Radži.

Radžis tikino: aistringas moteris jis myli. Tačiau tokių, kurios  drasko akis ir viena kitai rauna plaukus, artyn neprisileis. Ką gali žinoti, dar po to primuš ir jį patį.

Pirmieji reportažai iš Radžio dvaro – jau šį šeštadienį 19 val. LNK pramoginio šou „Radži ieško žmonos“ premjeroje.