Jeigu Romeo ir Džiuljeta būtų susitikę mūsų laikais, galbūt tą pačią dieną būtų išsitatuiravę vienas kito vardus. Madinga meno forma – tatuiruotė – jau tapo neatsiejama nuo žiūrimiausios televizijos šalyje TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“: šis ženklas tatuiruojamas ant vaikino nugaros laidos vinjetėje. Galbūt ir projekto dalyviai, laimėję pagrindinius vaidmenis roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“, norėtų pasipuošti šiuo simboliu savo kūnus visam laikui?

 

Projekto dalyvis Martynas Kavaliauskas, paklaustas apie tatuiruotes, nekalbus. Užtat jo porininkė Liepa Mondeikaitė linksmai žadėjo nuo roko operos pradėti tatuiruotis reguliariai. „Kodėl gi ne? Pasidaryčiau tatuiruotę su „Romeo ir Džiuljeta“ ženklu, ir tai būtų tik pradžia. Po šios roko operos mano kelias tęsis ir tada tatuiruosiuosi „Jesus Christ – Superstar“, „Cats“ ir visus kitus pavadinimus garsių miuziklų, į kuriuos man atsivers keliai“, – sakė kvatodama Liepa.

 

„Gera mintis! Pasidaryčiau „Romeo ir Džiuljetos“ tatuiruotę ten, kur niekas nemato, labai slaptoje, šiltoje vietelėje“, – juokdamasi intrigavo finalininkė Bjelle. „Nejaugi kiti dar nepasidarė? Aš tai jau pasidariau! Ir ne vieną“, – pritarė jos žavusis porininkas Tadas Juodsnukis.

 

„Jau turiu vieną tatuiruotę ant riešo. Pavaizduotas paukštis. „Romeo ir Džiuljetos“ logotipas šalia labai tiktų, juk jame taip pat pavaizduoti sparnai. Mano senoji tatuiruotė irgi skirta muzikai – džiazo standartui“, – pasakojo projekto dalyvė Silvija Pankūnaitė.

 

„Aš tatuiruotės nesidaryčiau, nes man dar nėra 18 metų – tėvai neleistų. Bet, jei laimėčiau, tikrai pasidaryčiau ką nors netikėto“, – sakė jauniausias pretendentas į Romeo vaidmenį – Ilja Aksionovas.

 

Pusfinalyje originaliai pasirodęs, bet finalo ribos nebeperžengęs Jonas Čepulis pirmąją savo tatuiruotę pasidarė sulaukęs 18 metų.  Dabar piešiniai dengia maždaug ketvirtadalį Jono kūno. Tarp jų yra ir mamos portretas, ir ženklas iš „Žiedų valdovo“. „Romeo ir Džiuljetos“ tatuiruotė jam būtų trylikta. „Ji labai graži ir primintų apie projektą, tik aš po ja rašyčiau ne „Romeo ir Džiuljeta“, o „Jonas ir Vilija“, – šypsodamasis kalbėjo J. Čepulis.

 

Kaip baigsis finalas ir kas iš 6 dalyvių pelnys galimybę įkūnyti pagrindinę įsimylėjėlių porą roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“, paaiškės jau šeštadienį 19.00 val. įspūdingo muzikinio šou tiesioginėje transliacijoje per TV3!

 

 „Romeo ir Džiuljeta“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3!