Suvirintojas iš Plungės Donatas Čižauskas jau tapo vienu garsiausių šios profesijos atstovų Lietuvoje. Gyvos muzikos projekte „Lietuvos balsas“ uždainavęs vaikinas sulaukė ne tik mokytojų komplimentų, bet ir spėjo pavergti merginų širdis. Tuo tarpu pats Donatas vis dar negali patikėti savo sėkme, o jaudulys prieš pasirodymus daugiau nei pusei milijono žiūrovų, jau spėjo ištirpdyti ir keletą D. Čižausko kilogramų.

 

„Nokautų filmavimo dieną apsirengiau naujus marškinius ir supratau, kad jie man tiesiog per dideli. Iš pradžių nesupratau, kas nutiko. Grįžęs namo pasisvėriau – svarstyklės rodė penkiais kilogramais mažiau. Stresas daro savo“, − šypsosi Donatas.

 

Šį šeštadienį LNK žiūrovai ir vėl pamatys žavųjį suvirintoją scenoje. Dėl išlikimo nokautų kovoje jis susirungs su įvairius muzikos stilius valdančiu Tomu Leliuga ir jaunąja atlikėja iš pajūrio Greta Šimkute. Donatas atliks labai jausmingą kūrinį – apie buvusią, tačiau vis dar nepamirštą meilę prisipažįstančią dainą „Tu palauk, sustok“.

 

Filmavimo metu buvo aiškiai matyti, kad dainininkas savo pasirodymą skyrė vienai salėje sėdinčiai merginai.

 

„Drauge buvome trejus metus. Tačiau ji jau ne mano mergina. Nustebau, kad atėjo manęs paklausyti. Kadangi daina apie praeities meilę, nusprendžiau ją skirti kaip tik jai. Tačiau žvilgsnį išlaikiau tik vieną posmą. Buvo per sunku. Nusisukau“, − prisipažįsta D. Čižauskas.

 

Ar pasisekė dainininkui savo pasirodymu įtikinti ne tik buvusią meilę, bet ir visą publiką bei „Lietuvos balso“ mokytojus, sužinosime jau šį šeštadienį, 19.00 val. per LNK.

 

Akimirka iš Donato pasirodymo „Lietuvos balse“:

http://www.youtube.com/watch?v=0na1aY85Kbg&feature=youtu.be