Dienoms trumpėjant ir vėstant orams vis noriau vakarus leidžiame namie. Kad savaitgalio vakarai būtų dar jaukesni, kupini naujų emocijų, o kartu su artimaisiais praleistos valandos įsimintų ilgam, TV3 televizija spalį kviečia prie televizorių ekranų, nes eteryje – kinematografijos, stiliaus ir puikios režisūros šedevrai moterims, ir ne tik joms! Kostiuminės, istorinės dramos, įkūnijančios įvairias dailiosios lyties atstovių puses – premjera „Viktorija. Jaunoji karalienė“, aistringoji „Garbinga kurtizanė“ ir legendinė „Ana Karenina“ – ilgam prikaustys prie ekranų šeštadienio vakarais.

 

Didžioji TV3 eterio premjera – romantikos kupina Oskaro laimėtoja, nominuota dar dviem Oskarams ir glėbiui kitų prestižinių kino apdovanojimų – istorinė drama „Viktorija. Jaunoji karalienė“ (The Young Victoria). Šis garsiojo kanadiečių režisieriaus, sukūrusio nuostabųjį pasakojimą „Cafe de Flore“, kūrinys net išrankiausius kino gerbėjus prikaustys prie ekranų su nepaparastos moters gyvenimo istorija. „Auksinio gaublio“ laimėtoja, „Ir velnias dėvi Prada“ (The Devil Wears Prada) žvaigždė Emily Blunt virtuoziškai atskleis, ką reiškia būti tokia, kuri valdo milijonus, tačiau širdį atiduoda tam vieninteliam.

 

Tai karališkosiomis intrigomis apipintas amžiaus meilės pasakojimas – nuostabaus grožio epas, prikaustantis ne tik puikia aktorių vaidyba, o ir stilistika: Oskaras filmui atiteko kaip tik už geriausius kostiumus. Kino grandas Martinas Scorsese, šįkart sėdėjęs prodiuserio kėdėje, TV3 žiūrovus pakvies į Aukso amžių išgyvenančios Didžiosios Britanijos karališkųjų rūmų užkulisius, prikėlęs kino gyvenimui vieną įspūdingiausių Anglijos dramų apie karalienės Viktorijos iškilimą. Kas svarbiau – širdies balsas ar patriotizmas? Ar įmanoma gyvenimą paskirti milijonams savo šalies žmonių, o širdį – vieninteliam vyrui, kurį myli? Didinga biografinė drama TV3 žiūrovams kvapą užgniauš jau spalį.

 

Įspūdingo kino kolekcijoje – ir istorinė kostiuminė drama „Garbinga kurtizanė“ (Dangerous Beauty), nukelsianti į šešioliktojo amžiaus Veneciją – grožio, meno, karnavalų ir meilės miestą. Čia dėl socialinių skirtumų mylimo vyro atstumta jaunoji herojė Veronika, sekdama motinos pėdomis, tampa geidžiamiausia Venecijos kurtizane…

 

Trečioji spalio istorija primins didžiojo rusų klasiko Levo Tolstojaus romaną „Ana Karenina“ (Anna Karenina). TV3 kviečia žiūrėti laikui nepavaldžią ekranizaciją, atskleisiančią kultinės asmenybės – Anos Arkadijevnos Kareninos – aukštuomenės ponios, išdavusios savo vyrą, gyvenimo peripetijas. Talentingųjų Sophie Marceau ir Sean Bean vaidyba abejingų nepaliks!

 

Premjera „Viktorija. Jaunoji karalienė“, aistringoji „Garbinga kurtizanė“ ir legendinė „Ana Karenina“ – jau spalį tik per TV3!