„Gatvės šokiai“, „Ponas ir ponia Smitai“, „Saulėlydis“, „Kvepalai“, „Ledynmetis“, „Tadas Blinda. Pradžia“ – tai tik keli žymiausi, populiariausi ir krūvas apdovanojimų susišlavę kino filmai, į kurių herojus šį šeštadienį, lapkričio 10-ąją, 19.00 val. tiesioginiame TV3 eteryje įsikūnys populiaraus šokių projekto „Šok su manimi“ poros. Negana to, šokių projekto prodiuseriai nusprendė: „Atėjo metas įgyvendinti aistringiausių šokių projekto gerbėjų svajones!“

 

Premjerinis laidos šokis TV3 žiūrovus nukels į Brodvėjų – tikrąjį Amerikos pramonės teatro centrą. Pasak „Šok su manimi“ vykdomosios prodiuserės Neringos Kavaliauskienės, laidos tema – itin simboliška. Projekto vedėjai Jurgitai Jurkutei kraunantis lagaminus ir išvykstant gastroliuoti su teatro trupe, „Šok su manimi“ poros taip pat atiduos savotišką duoklę kinui ir teatrui.

 

Projekte likus šokti 8 poroms, įtampa auga kasdien. Dalyviai ir šį šeštadienį neišvengs egzamino. Jiems teks šokti pagal žiūrimiausių visų laikų kino filmų dainas, ką lems ištrauktas bilietas. Kuriems šokėjams bilietas atneš laimę, o kuriems bilietą traukiant sudrebės ranka? Ar egzaminą visiems pavyks išlaikyti?

 

Pernai šokių projekto „Šok su manimi“ prodiuseriams paskelbus akciją „Šok su manimi“ pildo svajones“ pavyko sulaukti keliolikos tūkstančių laiškų su prašymais savo šokį pademonstruoti tiesioginėje „Šok su manimi“ transliacijoje. „Praėjusį sezoną spėjome įgyvendinti tik keletą svajonių, tad šįsyk bandysime atiduoti skolą. Šį šeštadienį išsipildys šešių merginų svajonė šokti „Šok su manimi“ eteryje“, – idėją pristato N. Kavaliauskienė.

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!