Populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“, kurio premjera – jau rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3, stovykloje – išbandymų dienos. Intensyviai ruošęsis projekto startui ir atsakingai repetavęs šokių žingsnelius vakar vėlai vakare traumą patyrė projekte dalyvaujantis aktorius, režisierius Andrius Žiurauskas. Skilęs pėdos pirštikaulis gali sutrukdyti „Šok su manimi“ dalyviui pasirodyti premjerinėje šokių laidoje, tačiau aktorius demonstruoja geležinę valią ir sako: „Aš tikrai šoksiu!”

 

Pasak projekto vykdomosios prodiuserės Neringos Kavaliauskienės, vakar iš repeticijos A. Žiūrauskas važiavo ne namo, o į traumatologijos skyrių. Profesionaliai ir atsakingai pasirūpinę šokėju, medikai priėmė tinkamiausią sprendimą ir paskelbė verdiktą: „Dėsime gipsą.“

 

Ši trauma ne tik sutrukdys A. Žiurauskui pasirodyti didžiojoje „Šok su manimi“ premjeroje, bet ir sukėlė problemų šiuo metu filmuojamo filmo „Flight directed“ prodiuserei. Tačiau panašu, kad Andrius neleis skilusiam pėdos pirštikauliui sujaukti jo planų.

 

„Rytoj vis dėlto važiuoju filmuotis. Man bus atsiųsta mašina, jau surastas dubleris, kurio kojas ir nugarą filmuos. Viršus bus mano, – situaciją komentuoja aktorius. – Ši trauma sujaukė visus mano planus. Kitą savaitę turėjau pristatyti sporto varžybas, atrodo, kad krepšinio aikštelėje dabar teks pasirodyti su ramentais. Manimi pažadėjo pasirūpinti Kauno ‚Žalgirio‘ krepšininkų medikai, todėl neprarandu vilties pasirodyti ir ant premjerinio „Šok su manimi“ parketo“, – geležinę valią demonstruoja A. Žiurauskas.

 

Populiariausiame šokių projekte Lietuvoje „Šok su manimi“ dalyvauja net septyniolika porų: ką tik prie projekto prisijungęs olimpinis čempionas Jevgenijus Šuklinas ir Mona Vinklerytė, Algis Ramanauskas ir Karina Jeremian, Diana Martinėlė ir Aristinas Guogis, Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas, Petars Daunys ir Sandra Saikausakitė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas, Veronika Gordijevskaja ir Marius Gaižauskas, Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus, Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis, Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj bei Edvardas Norvaiša ir Rusnė Glinskytė.

 

Didžioji „Šok su manimi“ premjera – jau rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, 19.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje!