Maždaug pusę gyvenimo žmonės praleidžia darbe, kuriame nemažai dalykų (nuotaika, meilė darbui ir produktyvumas) priklauso nuo viršininko. Taigi darbo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo vadovo zodiako ženklo.

   

Su vadovu, gimusiu po avino ženklu, dirbti dažniausiai yra sunku. Jis gali būti šiek tiek karštakošis. Labai jautriems ir pažeidžiamiems darbuotojams sunku užmegzti ryšį su tokiais vadovais. Komandoje, kuriai vadovauja avino ženklo atstovas, dirbtų labai verslūs ir ambicingi žmonės.

 

Jaučiams nepatinka darbuotojų kaita, todėl, kad jie greitai pripranta prie pavaldinių. Tobuloje komandoje, kuriai vadovauja jaučio ženklo atstovas, dirbtų labai praktiškai mąstantys darbuotojai, kurie darbe galėtų jaustis neįsitempę.

 

Dvynių ženklo vadovai paprastai yra labai plačių pažiūrų. Nepriklausomai nuo darbuotojų amžiaus ir pareigų, kreipiasi į pavaldinius vardu. Jis nemėgsta administracinių pareigų, todėl dažniausiai jas perleidžia savo pavaduotojams.

 

Vėžio atstovai – labai uždari vadovai, gana greitai įsižeidžiantys. Tačiau darbuotojams dažnai sunku suprasti, kad vadovo nemalonę užtraukė koks nors konkretus poelgis. Šio vadovo simpatijas reikia nusipelnyti.

 

Vadovai liūtai yra labai vertinami. Aplink save suburia lojalų, darbui atsidavusį personalą. Darbuotojai turėtų su jais nesiginčyti ir neprieštarauti.

 

Prisiekę darboholikai nerastų geresnio vadovo nei mergelės ženklo atstovas. Vadovaujami mergelės, darbuotojai gali daug pasiekti. Jiems nepatinka išsiskirti. Mėgsta punktualumą, discipliną, atidų darbo patikrinimą.

 

Svarstyklių ženklo atstovams reikia personalo, kuris būtų labai patyręs ir gebėtų savarankiškai priimti sprendimus, spręsti problemas. Darbe jie dažnai rengia pasitarimus, kad būtų rastas pats geriausias ir greičiausiai įgyvendinamas problemų sprendimų būdas.

 

Po skorpiono ženklu gimę vadovai – lyderiai iš prigimties. Jie niekada nebijo sunkumų, gina bet kokio verslo interesus. Jiems patinka laiko patikrinti ir atsidavę darbuotojai. Jie visada turėtų jausti vadovo įtaką.

 

Vadovai šauliai – geraširdžiai, mėgsta gerą humoro jausmą. Jie mėgsta pamokslauti, aiškinti, kas yra gerai, o kas – blogai. Tačiau komanda, kurioje dalinamasi patirtimi ir žiniomis, gali daug pasiekti.

 

Ožiaragiai dažniai renkasi vyrišką kolektyvą. Griežtas ir pretenzingas vadovas užsitarnauja kitų darbuotojų pagarbą. Jie vertina profesionaliai atliktą darbą.

 

Nepriklausomi vandeniai vertina tik darbo rezultatus. Darbų vykdymo procesas jiems neįdomus, todėl pavaldiniams jie suteikia visišką laisvę. Skatina darbuotojus mąstyti kūrybiškai, remia novatoriškus ir originalius sprendimus.

 

Žuvų ženklo atstovai kaip vadovai yra visiškai kitokie. Jie neprisiima tiek atsakomybės, nekovoja dėl verslo interesų, nesidomi darbo procesu, kiek rūpinasi pavaldinių gerove. Jų charakteris minkštas, todėl su darbuotojais sutaria gerai. Tačiau jie turėtų būti labai atsargūs, nes žuvys yra mažiausiai nuspėjamas zodiako ženklas.