„Atviru seksualumu pulsuojančios nuotraukos – mano praeitis“, – tikina visoje Lietuvoje žinoma gražuolė Indrė Burlinskaitė, sutikusi atvirai papasakoti apie „Olialia mergaites“ sukūrusio, tačiau netikėtai išnykusio „Olialia“ projekto užkulisius. Ar merginoms už šio vardo garsinimą buvo mokami honorarai? Ko verti gandai, jog už populiariausias  merginas turtingi vyrai neva siūlydavo milžiniškas pinigų sumas? Išskirtinis žurnalistės Audrės Kudabienės pokalbis su I. Burlinskaite – jau rytoj, trečiadienį, 17.10 val. TV3 nuomonių laidoje „Prieš srovę“.

 

„Būdama jaunesnė žavėjausi ‚Olialia mergaičių‘ gyvenimu. Man buvo gražios jų nuotraukos ir, neslėpsiu, – buvau iš tų paauglių, kurios pačios svajoja tokiomis būti“, – TV3 žiūrovams pasakos Indrė, prisimindama, kaip ji nudžiugo, kai svajonė išsipildė.

 

Tiesa, prabilus apie populiarumo kainą, žinomos merginos akyse sužibs ašaros. „Dabar suprantu, kodėl kai kurios pramogų pasaulio asmenybės panyra į alkoholio ar narkotikų liūną…“ – mįslingai užsimins I. Burlinskaitė.

 

Įdegusi gražuolės oda išduoda, kad ji nevengia apsilankyti soliariumuose, kad yra įpratusi rūpintis savo išvaizda, nors „Olialia“ imperija jau žlugusi ir seksualumą propaguojančio projekto prodiuseriai kvietimų efektingai pasipuošus dalyvauti pikantiškuose įžymybių vakarėliuose nebesiunčia.

 

Indrė prasitaria, kad ir dabar sulaukia pasiūlymų dalyvauti gundančiose fotosesijose. „Ukrainos  ‚Playboy‘ žurnalas kvietė, tačiau kokį honorarą jie buvo pasiryžę mokėti – nenorėčiau atskleisti“, – sako Indrė, atsisakiusi šio pasiūlymo vien todėl, kad nuo šiol mergina norėtų garsėti kitokiais darbais.

 

Išpopuliarėjusi seksualiomis fotosesijomis ir vadinamosiomis „sproginėjančiomis seksualumo bombomis“ prie sostinės Baltojo tilto, Indrė laidoje „Prieš srovę“ atskleis ir ką pamatė, ir ką prarado bei atrado „Olialia“ imperijoje.

 

Visas praėjusias „Prieš srovę“ laidas galima žiūrėti žiūrovams patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu www.tv3play.lt/program/priessrove.

 

„Prieš srovę“ – trečiadieniais 17.10 val. tik per TV3!