Jau ketvirtą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei „Senukų” prekybos tinklo organizuotas didžiausias šeimų festivalis „Viena šeima! Viena širdim!“ Lietuvoje sulaukė daugiau nei 10 tūkstančių žmonių. Žmonių, kuriems leisti laiką su šeima yra didelė vertybė.

 

Imbrasiene1_1471x1050

„Harmony Park” poilsio komplekse Prienų rajone rengiama šventė kasmet auga. Vienas iš įšventės organizatorių Artūras Pitkauskas patikino, kad šios Tradicinės šeimų šventės tikslas ateityje tapti ne tik didžiausia Lietuvos, bet ir Baltijos šalių šeimos švente, kuri gali pasiūlyti nemokamas pramogas visiems norintiems.

 

„Kiekviena pramoga nuo iki yra nemokama, todėl kad mums labai svarbu, kad visos šeimos, nepriklausomai nuo jų socialinės, materialinės gerovės, galėtų leisti pramogauti sau šiandien vienodai. Linksmintis kartu ir sudaryti vieną bendrą Lietuvos šeimų šeimą“, – teigia organizatorius.

 

Šventės rengėjai teigia, kad būtent vienybė šeimoje šiandien yra svarbiausia vertybė. „Tyrimai rodo, kad tėvai su vaikais bendrauja po 7 po 10 min.  per dieną. Organizuodami tokias šventes, tikimės, kad jos virs 7 val. buvimo drauge“, – šypsosi A. Pitkauskas. Pasak pašnekovo, šiame skubančiame pasaulyje suderinti šeimos ir darbo santykius nėra taip lengva, tačiau stengtis reikia, o tokios šventės, kuriose visa šeima turi progą pabūti drauge, gali tapti puiki to pradžia.

 

Šį šeštadienį 12 val.  BTV žurnalas „Arčiau mūsų“  vasarą pasitiks Prienuose vykusioje Šeimos šventėje, kalbins jos dalyvius ir klaus, ar pavyksta suderinti šeimos ir darbo įsipareigojimus. Laidos kūrėjai taip pat lankysis renginyje „Į vaikų globos namus – su knyga”. Projektu kviečiama kuo daugiau skaityti tiek savo vaikams, tiek gyvenantiems globos namuose.