361088715_1343404089912505_5948670866683280343_n

Jau šį šeštadienį Kauno rajone, Raudondvario dvaro teritorijoje įvyks didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“. Kiekvienais metais išskirtinę muzikinę programą pristatantis renginys šiais metais melomanams pasiūlys net trylika koncertų. Viena scena dalinsis ryškiausios lietuviškos scenos žvaigždės ir susirinkusiai miniai atliks garsiausius savo kūrinius.

 

Liepos 29 dieną Raudondvario dvaro teritorijoje įvyks kasmetinis muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“. Šiais metais organizatoriai skelbia muzikinėje programoje subūrę net 13 ryškių scenos vardų.

 

Unikalioje erdvėje įvyksiančiame renginyje savo koncertus surengs tokie atlikėjai kaip Natalija Bunkė, Vaidas Baumila, Gabrielius Vagelis, G&G Sindikatas, Sisters On Wire, Rokas Yan, Evgenya Redko, Rūta Mur, Beatrich, dj nevykele, Gamka, Jurijus bei Vidas Bareikis.

 

„Atsakingai ruošiamės šiai muzikos šventei ir tikime, kad atlikėjai sukurs pačią įsimintiniausią šios vasaros dieną. Oras pranašaujamas nuostabus, teritorijoje bus ne tik daugybė koncertų, bet ir įvairaus maisto bei gėrimų pasirinkimas – kitaip tariant visa tai, ko gali norėtis nuostabų vasaros šeštadienį“, – teigia organizatoriai.

 

Organizatoriai atskleidžia, kad visų koncertų eiliškumas bus skelbiamas jau šį penktadienį. O bilietai į festivalį brangs liepos 27 d., ketvirtadienį.

 

„Labai džiaugiamės, kad šių metų muzikinė programą ypatingai įvairi – „M.A.M.A. vasara“ scenoje išgirsime tiek ryškiausius pop muzikos atstovus, tiek roko, hiphop ir kitų muzikinių žanrų atstovus. Labai raginame nepraleisti programos ir mėgautis tuo, ką atlikėjai paruošė šiais metais“, – džiaugiasi festivalio organizatoriai.

 

Vienos dienos festivalis „M.A.M.A. vasara“ melomanams pasiūlys daugiau nei 10 valandų žinomiausios muzikos. Organizatoriai skelbia, kad festivalio vartai lankytojams bus atverti 14 valandą. Patys išrankiausi žiūrovai vis dar turi galimybę įsigyti ir specialus „Optibet VIP lounge“ bilietus. Bilietus platina Bilietai.lt.