Devynerius metus iš eilės žiūrimiausia televizija TV3 nesiliauja stebinti savo jubiliejinio, dvidešimtojo, sezono žiūrovų. Grandiozinės „X Faktoriaus“ kovos ir kultinio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ intrigos vis pasiekia žiūrimumo rekordus, jau kitą savaitę prasideda septintasis „Daktaro Hauso“ sezonas, mėnesio pabaigoje – dramatiško psichologinio serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ debiutas, o kino gurmanų nuolat laukia prestižinių kino filmų premjeros. Šį savaitgalį TV3 skiria dėmesį vienam sėkmingiausių šių dienų aktorių, kurį labai vertina garsiausi kino režisieriai ir kritikai, – Josephui Gordonui Levittui. Dviem Auksiniams gaubliams nominuotas Holivudo numylėtinis šeštadienį kviečia į romantišką premjerą „500 meilės dienų“, o sekmadienį – į vis dar kino teatruose rodomą veiksmo trilerį „Laiko kilpa“!

 

Lapkričio 10-ąją, šeštadienį, po „Šok su manimi“ ir intelektualiųjų „Kas? Kur? Kada?“ kovų, 23.40 val., TV3 žiūrovų laukia nuostabi šiuolaikinė romantinė istorija „500 meilės dienų“ (500 Days of Summer). Į komišką, o kartu dramatišką dviem Auksiniams gaubliams nominuotą pasakojimą su J. Gordonu Levittu įsitrauks žavioji komikė Zooey Deschanel. „Tai ne meilės istorija, tai istorija apie meilę“, – sako juostos kūrėjai, pristatydami pagrindinius herojus – netikinčią meile merginą ir ją įsimylėjusį vaikiną. Režisierius taip įmantriai sudėliojo porelės kartu praleistas 500 dienų, kad žiūrovai kartu su herojais ir juoksis, ir verks, ir gal net įsimylės. Jaukus garso takelis, puikiu humoru paskaninti dialogai ir atsakymo „Kodėl žlunga santykiai?“ paieškos – šį šeštadienį per TV3.

 

Sekmadienį, lapkričio 11-ąją, iš karto po „X Faktoriaus“ kovų, 21.10 val., žiūrovų dėmesiui – vos tik šių metų rugsėjį pasaulio ir Lietuvos kino teatruose pradėtas rodyti ir iki šiol repertuaruose tebesantis mokslinis veiksmo trileris „Laiko kilpa“ (Looper). Viena laukiamiausių šių metų premjerų pasakos apie netolimą ateitį, kurioje nusikaltėlių grupuotės randa būdą atsikratyti neparankių žmonių keliaudamos laiku. Vienas kiečiausių šio užsiėmimo asų – J. Gordono Levitto įkūnijamas Džo. Jo nuostabus, finansiškai itin sėkmingas gyvenimas netikėta linkme pasisuks tada, kai herojus gaus užsakymą nužudyti… save patį, atsiųstą iš ateities.

 

Belaukiant naujumu kvepiančių kino premjerų TV3 kviečia prie ekranų ir penktadienį: 19.20 val. – įspūdingų specialiųjų efektų kupino nuotykių filmo „Paskutinis oro valdytojas“ (The Last Airbender) premjera, o 21.25 val. – veiksmo filmas „Iksmenai 2“ (X-Men 2). Iš karto po jo, 00.05 val., – dar viena eterio premjera: drama „Tarpininkai“ (Middle Men), pasakojanti apie vyruką, kaip reikiant įklimpusį į internetinio pasaulio liūną.

 

Kino premjeros „500 meilės dienų“ ir „Laiko kilpa“ su Josephu Gordonu Levittu – jau šį savaitgalį tik per TV3!