2013-uosius metus vienas populiariausių kanalų šalyje – TV6 pradeda su gardžiu kąsneliu krepšinio aistruoliams. Kiekvieną sausio savaitę – 4, 11, 17 ir 25 dienomis televizijos eteryje – Lietuvos krepšinio pasididžiavimo – Kauno „Žalgirio“ kovų „Eurolygoje“ transliacijos. Pirmasis žalgiriečių susitikimas – jau šįvakar: 19.40 val. per „Viasat Sport Baltic“ žiūrovų laukia mūšio su Malagos „Unicaja“ tiesioginė transliacija, o 23.55 val. TV6 eteryje – šių rungtynių vaizdo įrašas.

 

„Žalgirio“ krepšininkai antrojo etapo pirmajame mače svečiuose tik per plauką, 66:67, pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ komandai. „Unicaja“ namie turėjo daug vargo žaisdama su Bambergo „Brose Baskets“ – Ispanijos klubas išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis, 85:82.

 

„Būsimi žalgiriečių varžovai šį sezoną demonstruoja puikų krepšinį, tačiau visi žinome, jog Kaune kovose krito ir kur kas garsesni Europos klubai“, – komentuoja TV3 sporto žinių vedėjas, sporto varžybų komentatorius Mindaugas Rainys.

 

„Ispanų klubas turi puikiai sukomplektuotą komandą. Jos net keturi lyderiai varžybose geba surinkti po dešimt ar daugiau taškų. Priekinei Kauno klubo linijai teks grumtis su Luka Zoričiumi, o gynėjamas – „susitvarkyti“ su Earlu Calloway ir Marcusu Williamsu. „Žalgiris“ jau įrodė šį sezoną nesąs ta komanda, kuri pergales iškovoja tik savo žiūrovų akivaizdoje. „Žalgiris“ šiemet gali laimėti visur, o norint patekti tarp aštuonių stipriausių senojo žemyno komandų, pergalės yra būtinos ir svetimose aikštėse“, – įsitikinęs M. Rainys.

 

„Žalgiris“ praėjusį sezoną su „Unicaja“ žaidė pirmajame etape. Tuomet komandos pasidalijo po  pergalę – abu kartus triumfavo namie rungtyniavęs klubas. Šio sezono konkurentų susitikimas – jau šį, penktadienio, vakarą 19.40 val. tiesiogiai per „VSB“, o rungtynių vaizdo įrašas – 23.55 val. per TV6.

 

Sausio 11-ąją, penktadienį, 21.45 val. tiesiogiai per „VSB“ ir 23.55 val. per TV6 – Madrido „Real“ ir Kauno „Žalgirio“ susitikimas. Sausio 17-ąją, ketvirtadienį, 21.45 val. tiesiogiai per „VSB“ ir 00.20 val. per TV6 – Kauno „Žalgiris“ – Maskvos CSKA, o sausio 25-ąją, penktadienį, 20.00 val. tiesiogiai per „VSB“ ir 23.45 val. per TV6 – Stambulo „Anadolu Efes“ – Kauno „Žalgiris“.

 

Kauno „Žalgirio“ kovos „Eurolygoje“ – sausio 4, 11, 17 ir 25 dienomis – per „VSB“ ir TV6!