Vilniaus valdžia neleido kovo 11-ąją Gedimino prospektu žygiuoti nacionalistams, leidimas eiti prospektu neduotas ir gėjams. Nacionalistai tikina nepaisysiantys draudimo, gėjai sprendimą skundžia teismui.

 

Trečiadienio vakarą LNK laidos „Diagnozė: Valdžia“ studijoje susitiks Lietuvos tautinio centro vadovas Ričardas Čekutis ir atlikėjas Viktoras Diawara.

„Mes valdžią tik įspėjome, kad ketiname žygiuoti prospektu. Jokių leidimų mums nereikia“, – sako R. Čekutis.

 

Nacionalistinių pažiūrų neslepiantis vyras pripažins, kad policijai nepraneštų jei kas nors muštų kitatautį, tačiau į kovo 11-osios eitynes priimtų ir Viktorą Diawarą.

 

„Per eitynes gal ir būna ramu, džiugu, kad jie sugeba valdytis bent porą valandų. Tačiau po eitynių man yra siūlę į galvą“, – atvirauja V.Diawara.

 

Gėjų lygos vadovas Vladimiras Simonko pasiūlys nacionalistams vienytis ir kartu kovoti dėl demokratinės teisės susirinkti, tačiau čia pat nacionalistų bus išvadintas „Py…u“.

 

Laidoje taip pat dalyvauja Seimo narys R. Žilinskas, Lietuvos tautinio jaunimo sąjungos vadovas J. Panka, Parlamentaras N.Puteikis, žurnalistas L. Dapkus.

 

Ką simbolizuoja R.Čekučio rankoves puošiantis skaičius 88?  Kodėl laidos dalyviams teko dalyvauti muštynėse? Ko valdžia bijo labiau – nacionalistų ar gėjų? Kuris iš laidos dalyvių neišdrįs atverti lagamino?

 

Laida „Diagnozė: Valdžia“ trečiadienį 20 val. per LNK. Vedėja Rasa Tapinienė.