„Aš tau turiu pasiūlymą, kurio tu negalėsi atsisakyti“, – būtent tokius žodžius vieną gražią dieną atsiliepęs į telefono skambutį išgirdo aktorius ir režisierius Balys Latėnas. Ir vyriškas balsas kitame telefono gale neklydo – B. Latėnas šio pasiūlymo negalėjo atsisakyti. „Ir neatsisakiau“, – juokiasi prie kūrybinės naujo komiško serialo „Monikai reikia meilės“ komandos prisijungęs žinomas vyras. Tas vyriškas balsas, pateikęs tokį viliojantį pasiūlymą, buvo ne kas kitas, o Džiugas Siaurusaitis – nuo šiol jie abu režisuoja LNK eterio naujieną „Monikai reikia meilės“, kuri ką tik startavo LNK eteryje ir rodoma pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val.

 

PR_MRM_B. Latenas su K. Radziukynaite (Small)

 

„Kitą dieną susitikome su prodiuseriu Andriumi Urbanavičiumi, aptarėme detales ir sukirtome rankomis. Viskas įvyko labai greitai. Iš tikrųjų tai buvo tinkamas metas, nes jau kurį laiką buvau pasiilgęs darbo televizijoje ir serialų režisavimo“, – pasakoja B. Latėnas ir prisipažįsta, jog tai anaiptol nereiškia, kad jis būtų griebęs bet kokį pasiūlymą režisuoti serialą. Pasak improvizacijų meistro, jam labai imponavo tai, kad naujo serialo scenaristas yra Edvinas Kalėda, o pats serialas kuriamas pagal Daivos Vaitkevičiūtės romaną, tapusį bestseleriu. „Dirbti su vienu ryškiausių ir geriausių Lietuvos scenaristų visada įkvepia“, – sako Balys.

 

PR_MRM_B. Latenas su S. Vievese ir K. Radziukynaite (Small)

 

Ką reiškia režisuoti komišką serialą ir ar dažnai tenka tramdyti juoką filmavimų aikštelėje? Vienas iš naujo serialo „Monikai reikia meilės“ režisierių B. Latėnas, išgirdęs šiuos klausimus, tik šypteli – „Filmuojant juokas mus lydi nuolat. Ir mes jo tikrai netramdome, o leidžiam sau išsijuokti“.

 

Pasak žinomo vyro, labiausiai jį džiugina visos kūrybinės komandos ir aktorių atsidavimas, siekiant paties geriausio rezultato, kurį gali įvertinti LNK žiūrovai. „Profesionalus požiūris, jaunatviškas entuziazmas ir geras humoro jausmas neleidžia įsimesti rutinai, nuovargiui ar kažkokių tarpusavio santykių peripetijoms“, – tikina B. Latėnas.

 

„Džiugo ir Balio tandemas yra labai geras. Jie puikiai sutaria, apsikalba viską ir netrukdo mums dirbti. Svarbiausia, kad režisierius netrukdytų ir leistų aktoriui dirbti, nes juk aktorius – svarbiausia“, – juokiasi vienas iš naujame seriale vaidmenį atliekančių aktorių Rokas Petrauskas.