Jaunosios kartos reperis West One, atrodo, kad savo muzikiniais užmojais lenkia ne vieną Lietuvos muzikinio pasaulio senbuvį. Kokybiškas repas, akį traukiantys muzikiniai klipai ir puikiai besiklostanti karjera – visa tai jau pasiekė jaunas vaikinas. Šiandien reperis West One pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Sakei“, kuris nufilmuotas net trijuose skirtinguose žemynuose.

 

9D75C16D-DC3E-4B97-9D82-764E0060D0FA (Small)

 

Pasak jauno kūrėjo, naujojo dainos ir vaizdo klipo kūrybinis procesas užtruko ne vieną mėnesį, iš kurių daugiausiai laiko užėmė atmosferinio skambesio paieška bei kelionės į Afrikos bei Azijos valstybes. Tiesa, ne visus kerinčius vaizdus pavyko sutalpinti šiame vaizdo klipe.

 

„Šiuo darbu labai džiaugiuosi dėl daugelio dalykų, o ypatingai dėl to, kad pavyko sukurti išskirtinę atmosferą, kuri leis įsikūnyti į pasakojamą temą bei pačiam klausytojui pajusti tai, ką jaučiau, būdamas kūrėju ir pasakotoju. Daug ieškojimų įrašų studijoje, kelionės – neabejotinai šis kūrinys pareikalavo daugiausiai pastangų, ką iki šiol esu padaręs“, – atvirauja jaunas reperis.

 

FD8B062B-6DFC-4420-A4A0-A641EF86D39D (Small)

 

Nors jaunam atlikėjui, slapyvardžiu West One dar tik 18 metų, tačiau vaikinas neslepia, kad jau pakanka gyvenimiškos patirties kuriant tekstus rimtesnėmis temomis, todėl ir naujasis darbas „Sakei“ nėra išimtis.

 

„Ši daina yra apie melą. Kiekvienas neišvengiamai susiduriame su melu savo gyvenimuose, kartais tas melas būna labai skausmingas. Būtent apie pastarąjį ir yra mano daina. Kurdamas šią dainą įsijaučiau į tai, kaip jaučiuosi žiauriai apgautas ar įskaudintas“, – teigia West One.

 

Naujosios dainos vaizdo klipui įamžinti prireikė ne ką mažiau darbo bei pastangų, nei kuriant patį kūrinį. Vaikinui su visa kūrybine komanda teko nukeliauti į tokias egzotiškas šalis kaip Izraelis, Egiptas bei Kipras, kur ir buvo įamžinti įspūdingi vaizdai.

 

Reperio teigimu, filmuojant svetur teko susidurti ir su nemaloniomis situacijomis, kuomet Izraelyje buvo uždrausta filmuoti dėl valstybėje sugriežtintos apsaugos.

 

Kviečiame įvertinti įspūdingą vaizdo klipo ir naująjį West One kūrinį „Sakei“: