„Rudokai, kada tu pagaliau turėsi vaikų?“ – tokiu provokuojančiu klausimu pasitiks vos įžengusį į TV3 humoro šou „Stebuklų šalies“ studiją žinomą aktorių, serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždę Ramūną Rudoką vienas iš laidos vedėjų Jurijus Smoriginas. Vyriškas pokalbis be jokių užuolankų – jau rytoj, antradienį, 20.00 val. per TV3.

 

„Aš jau turiu dvi dukras, bet mano merginos jau suaugusios“, – savo kolegai, taip pat seriale vaidinančiam J. Smoriginui, atkirs R. Rudokas. „Moterys meluoja geriau“ blogiuką Marijų įkūnijantis aktorius atskleis intriguojančius asmeninio gyvenimo ir serialo detales, pasakos iki ašarų juokingus anekdotus „Stebuklų šalies“ vedėjams Algiui Ramanauskui, Mindaugui Stasiuliui ir Džiugui Siaurusaičiui.

 

Aštrialiežuvis Jurijus žinomam aktoriui pasiūlys pradėti naują gyvenimo etapą – laukti anūkų ir oficialiai tapti seneliu. „Ne, aš noriu vaiko! Dar kol kas noriu pabandyti su vaikais, o tik po to su anūkais“, – nepasimesdamas aiškins R. Rudokas.

 

Paklaustas apie savo herojaus Marijaus ateitį seriale „Moterys meluoja geriau“, Ramūnas pasės intrigą: „Išduosiu paslaptį – aš jau greitai apsigyvensiu pas Kostią garaže!“

 

Kokią dainą R. Rudokui sudainuos Dž. Siaurusaitis? Kodėl garsus laidos svečias spruks iš studijos? „Stebuklų šalis“ – jau rytoj, antradienį, 20.00 val. tik per TV3.

 

Visas praėjusias „Stebuklų šalies“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/stebuklusalis.

 

„Stebuklų šalis“ – antradieniais 20.00 val. tik per TV3!