Per daugelį metų sukurtas ne vienas produktas, padedantis greičiau užmigti ir ramiau miegoti. Vienas paprasčiausių būdų pagerinti miego kokybę – tai dėvėti akinius miegui. Akiniai miegui yra sukurti taip, kad pro vokus nepatektų joks saulės spindulys ir jūs galėtumėte miegoti visiškoje tamsoje. Akiniai siuvami iš medžiagos, prie kurios pritvirtinama elastinė juostelė, reikalinga, kad akiniai nenuslystų miego metu.

 

Kodėl akiniai miegui yra tokie veiksmingi? Todėl, kad, kai smegenys pajunta visišką tamsą, pradeda gaminti melatoniną, padedantį užmigti. Šią būseną dar labiau sustiprinsite, jei naudosite ausų kištukus. Ypač rekomenduojama dėvėti akinius miegui ir naudoti ausų kištukus žmonėms, dirbantiems naktinę pamainą ir todėl miegantiems šviesiu paros metu, rašo dreamessentials.com.

 

Dar ramesnį miegą užtikrins akiniai miegui, prisotinti vaistažolių ekstraktais. 2012 metų gegužę du mokslininkai sukūrė specialius akinius, padėsiančius kontroliuoti sapnus. Šie futuristiniai akiniai nustato miego būseną ir pasiunčia signalus į smegenis, kuriose sukuriamas sapnas.