Realybės šou „Radži ieško žmonos” kiekvieną kartą stebina vis kitaip. Šį šeštadienį tiesioginiame LNK televizijos eteryje – naujos dėl Radži kovojančių panelių aistros ir nauji meilės įrodymai.

 

Tarp šou dalyvių pykčiai ir intrigos verda ne tik dvare, bet ir studijoje. Šį vakarą klaipėdietės renginių vedėjos Monikos poelgis – įrodymas, kad dėl Radži panelės pasiryžusios viskam. Šou naujokė Ilona seksualiai šoko žiūrėdama į kamerą. Tuo tarpu Monika staiga pribėgo ir stumtelėjo konkurentę „iš kadro”. Iš Ilonos žvilgsnio neatrodė, kad mergina būtų tuo patenkinta, o kitos merginos tik nusijuokė.

 

Ant išlikimo kėdžių šiandien drebėjo projekto „neformatas” Elena bei tik praėjusį šeštadienį savo kovą pradėjusi diplomuota psichologė Ilona. Būtent Elena Ilonai davė lemiamą nuodingajį obuolį. Tai jauna dainininkė padarė negailėdama pačių pikčiausių žodžių. „Savo obuolį duodu tai, kuri šiame projekte kvailiausia”, – pasakė Elena ir salėje stojo tyla. „Aš su aukštuoju išsilavinimu, tai įrodo, kad nesu kvailė”, – nuo konkurentės replikų gynėsi Ilona.

 

Daugiau žiūrovų balsų gavo Elena ir Ilona turėjo palikti projektą. Betgi panelės kovoja ne dėl žiūrovų, o dėl svajonių jaunikio Radži meilės. Pats Radži nusprendė, kad šįkart nė viena panelė nepaliks šou. „Su Ilona norėčiau susipažinti artimiau”, –  sakė garsiausias Lietuvos romas.

 

Jau kitą šeštadienį sužinosite, kas toliau vyks Taujėnų dvare ir ką dar padarys merginos, kad laimėtų svarbiausią pasaulyje prizą – dainininko Radži meilę.