„Kai pamačiau ‚X Faktoriaus‘ reklamą per TV3, iškart supratau, kad privalau jame dalyvauti. Tai ne talentai, ne cirkininkai, tai visai kas kita. Čia renkasi stipraus vokalo ir išskirtinės charizmos žmonės. Čia tu turi ‚nupirkti‘ savo pasirodymu ir teisėjus, ir žiūrovus. Dabar jau esu pasiryžęs laimėti“, – kalba analogų Lietuvoje neturinčio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyvis Petras Daunys.

 

Lietuva Petrą jau pažįsta iš kitų TV3 televizijos projektų: iš „Lietuvos talentų“ ir iš populiaraus TV3 šokių projekto „Šok su manimi“, kuriame vaikinas laimę ant sportinių šokių parketo bando su profesionalia šokėja Sandra Saikauskaite.

 

Atrodo, kad patirtis televizijos projektuose turėtų suteikti pasitikėjimo savimi, tačiau save kritiškai vertinančiam ir aukštus reikalavimus sau keliančiam klaipėdiečiui teko kovoti su scenos baime. „Per atrankas baimės buvo labai daug ir savo pasirodymu buvau nepatenkintas. Tačiau džiaugiuosi, kad į ‚X Faktoriaus‘ sceną teko lipti Klaipėdoje – ten, atrodo, net savos sienos padėjo“, – sako būrį artimųjų ir geriausių draugų į „X Faktoriaus“ atrankas uostamiestyje pritraukęs dainininkas.

 

Netikėtas pasirinkimas – merginų penketo „Spice Girls“ daina „Say You‘ll Be There“ Petrui atnešė ne tik 4 „taip“, bet ir „X Faktoriaus“ teisėjos Rūtos Ščiogolevaitės susižavėjimą. „Nors tu vaikštai į šonus, nežiūri į publiką, riaumoji ne laiku, aš vis dėlto ne tik būčiau, bet, manau, ir būsiu ta, kuri pirks bilietus į tavo koncertus ir siųsis tavo muziką“, – koketavo Rūta Ščiogolevaitė.

 

Sekmadienį nuvilnijusi ketvirtoji muzikinio projekto „X Faktorius“ transliacija pajūryje į krantą išplovė dar 11 muzikinių perlų. Tai: Viktorija Andrijauskaitė, Sigita Padvariškytė, Valerija Gedvilaitė, Steve Metelak, Alisa Veitaitė, Ruslanas Seikalijevas, Valdas Musvicas, Edita Bodrovaitė, Giedrė Lukienė, P. Daunys ir Toma Surblytė.

 

Šie talentu apdovanoti jaunuoliai kartu su perėjusiais į kitą etapą „X Faktoriaus“ dalyviais jau ruošiasi kūrybinei stovyklai Druskininkuose. Kaip seksis prie jų siekiantiems prisijungti šiauliečiams − paaiškės jau šį sekmadienį, lapkričio 11-ąją, 19.30 val. tik per TV3!

 

„X Faktorius“ – žiūrimiausias projektas Lietuvoje – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!