Aktorius Ramūnas Rudokas vieną popietę kavinėje susirūpinęs skaičiuoja paskutinius centus. „Kreditinę pamečiau“, – akivaizdžiai pameluoja greta prisėdusiai kolegei Gintarei Latvėnaitei. Situacija galėtų pasirodyti verta užuojautos, jei ne… aktoriaus stalelį supančios filmavimo kameros. Jos išduoda, kad tai – ne R. Rudoko, o laukiamiausio kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojaus Marijaus gyvenimas. Laukiamiausia rudens premjera įvyks spalio 22 dieną TV3 televizijos eteryje!

 

Jau labai greitai TV3 žiūrovai pasiners į paties populiariausio ir geidžiamiausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ šeštojo sezono nuotykius. Vienas pagrindinių serialo herojų – turtuolis lovelasas Marijus (akt. R. Rudokas) – lig šiol gyveno kaip inkstas taukuose. Tačiau šeštąjį sezoną gyvenimas privers prisiminti liaudies išmintį: „Neišsižadėk ligos, tiurmos ir ubago lazdos.“

 

„Marijui viskas prasideda nuo nulio, nes: pinigų nėra, viešbučio nėra. Bet, kai nieko nebelieka, visada atsiranda naujų šansų, kuriais pasinaudoti vėl trukdo… moterys!“ – šypsodamasis pasakoja R. Rudokas.

 

Ar jo personažo gerbėjai vis dėlto gali tikėtis, kad Marijus anksčiau ar vėliau išsivaduos iš jį užklupusių nesėkmių ir jo gyvenimas vėl nušvis? „Lig šiolei neaišku, ar yra šviesa tunelio gale, – kaip visada mįslingai sako aktorius. – Tačiau visiškai aišku, kad seriale, kaip ir realiame gyvenime, galima pasitikėti tik senais draugais ir savimi.“

 

Marijaus nuopuoliai ir pakilimai kultiniame lietuviškame seriale „Moterys meluoja geriau“ jau nuo spalio 22 dienos, pirmadienio, tik per TV3!

 

Kultinis serialas „Moterys meluoja geriau“ – jau nuo spalio 22 dienos tik per TV3!