Vienas garsiausių prodiuserių Martynas Tyla šiemet organizuoja bene vienintelį festivalį Lietuvoje  „M.A.M.A vasara“. Dalyvaudamas laidoje „Pagaliau savaitgalis“, jis pasidalino savo darbo sėkmės paslaptimis ir atskleidė svarbiausią taisyklę, ką reikia daryti norint tapti garsiu atlikėju ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

LR_TV_Skyrybos_M. Tyla

„Aš visiems sakau, kad aš nesu tas auksinis berniukas, prie kurio prisilietus viskas tampa auksu. Šiandien tapti žinomu nėra sunku, mes turime internetą, įvairias platformas, kur sudominus auditoriją, tave jau žinos tam tikra grupė žmonių. Tačiau norint tapti garsiu dainininku, galioja šiek tiek kitokios taisyklės“, -  sako M. Tyla.

 

Jispasakoja, kad vienas žinomumo vardiklių yra tada, kai atlikėjo dainas ima dainuoti plačioji visuomenės dalis: „Aš sakau, kad jeigu tavo dainas dainuoja Palangoje tai tu jau esi žinomas. Tiesa, norint to pasiekti reikia daug dirbti. O norint save parodyti užsienio rinkai, vieno talento neužtenka. Man tenka bendrauti su daugeliu užsienio prodiuserių, vadybininkų, kurie tikrai turi didelę įtaką toje rinkoje. Tačiau jie patys sako, jog mums nereikia, kad jūs pas mus važiuotumėte, mes jus matome ir stebime. Šiais laikais viskas prieinama internete. Tačiau jie turi pamatyti tą išskirtinumą, talentą, kodėl verta su tuo žmogumi dirbti, nes šiandien gražiai atrodyti, dainuoti ir šokti gali daug kas.“

 

M. Tyla sako, kad į jį jauni atlikėjai su prašymais juos išgarsinti kreipiasi dažnai, tačiau pirmas dalykas, kurį jie turi padaryti – atlikti namų darbus: „Aš visada sakau, kad aš turiu matyti, ką tas žmogus gali. Man nesvarbu su kuo, kaip, bet norintis tapt dainininku žmogus turi turėti savo dainą ir parodyti ją, kad įtikintų, kodėl su juo verta dirbti.“
Atviras pokalbis su garsiu prodiuseriu – šeštadienį, laidoje „Pagaliau savaitgalis“, 10:30, per „Lietuvos ryto“ televiziją.